Меню

Академічна мобільність студентів і викладачів

    Академічна мобільність — переміщення  студентів і викладачів закладів вищої освіти на певний період часу в інший освітній або науковий заклад в межах або за межами своєї країни з метою навчання або викладання. Основними перешкодами для академічної мобільності є культурні, соціально-економічні та академічні бар'єри. Болонський процес за своєю сутністю є спробою знизити ці перешкоди в рамках Європейського простору вищої освіти (ЄПВО).

КрНУ

    Академічна мобільність є одним із пріоритетів Болонського процесу й ефективним інструментом підвищення якості освіти. Приєднавшись до Болонського процесу в 2005 році і визнавши таким чином сприяння мобільності як однієї із цілей на шляху до створення європейського простору вищої освіти, Україна впродовж останніх 15 років підтримує і виконує задекларовані у рішеннях Конференцій міністрів країн Європи, відповідальних за сферу вищої освіти, завдання з реформування національної системи освіти.

Останні новини

Чому я обрала спеціальність «Геодезія і землеустрій» та факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Читати повністю
18.02.2025

Чому я обрала спеціальність «Геодезія і землеустрій» та факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

Я обрала Уманський національний університет садівництва та факультет лісового і садово-паркового господарства, тому що це один із найкращих факультетів одного з найпрестижніших закладів вищої освіти України, який готує висококваліфікованих фахівців, в тому числі і в галузі геодезії та землеустрою. Уманський НУС має багату історію, досвідчених викладачів та сучасну матеріально-технічну базу. Крім того, як демонструють півтора роки навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, тут створені комфортні умови для навчання, наукової діяльності та саморозвитку. Тут піклуються про студентів та про їх майбутнє.

Читати повністю

Штучний інтелект у геодезії землеустрої та земельному кадастрі Читати повністю
17.02.2025

Штучний інтелект у геодезії землеустрої та земельному кадастрі

Сучасні технології швидко розвиваються, і однією з найважливіших є штучний інтелект (ШІ). Він змінює підходи до вирішення багатьох завдань у різних сферах діяльності, включаючи геодезію, землеустрій та земельнокадастрові роботи. Використання ШІ дозволяє значно підвищити точність вимірювань, автоматизувати рутинні процеси та оптимізувати процес управління земельними ресурсами.

Читати повністю

Уже традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина! Читати повністю
13.02.2025

Уже традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина!

Уже традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина!

Читати повністю

Чергова профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину Читати повністю
11.02.2025

Чергова профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 лютого 2025 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Мокрокалигірської, Калинопільської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників. Зокрема, вони побували в Надлацькому ліцеї, Ярошівському ліцеї, Мокрокалигірському ліцеї, першому та другому ліцеях селища Калинопіль, та Єрківському ліцеї імені В’ячеслава ЧОРНОВОЛА.

Читати повністю

Всі новини