Остання редакція: 02 вересня 2024

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС оголошено конкурс щодо переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються на умовах контракту (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб) на вакантні місця державного замовлення

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС оголошено конкурс щодо переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються  на умовах контракту (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб) на вакантні місця державного замовлення.

Вакантні місця:

-         ІІ курс, спеціальність 205 «Лісове господарство»  - 1 місце;

-         ІІ курс, спеціальність 206 «Садово-паркове господарство» - 1 місце;

-         ІІІ курс, спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» (скорочений термін навчання) - 1 місце.

Претенденти на переведення впродовж 10 днів з моменту оголошення конкурсу  подають до деканату  факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС  наступні документи:

-         заяву на ім’я ректора Університету (Додаток 1 до Положення про переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Уманському національному університеті садівництва);

-         копії документів, що надають право на першочергове переведення (якщо таке право є) згідно пункту 2.3. Положення про переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Уманському національному університеті садівництва.

Кінцевий термін подання пакету документів - 11 вересня 2024 року.

Конкурс відбувається у відповідності до вимог Положення про переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Уманському національному університеті садівництва (https://www.udau.edu.ua/ua/file/r23C ).

[[getDepDocs? &type=