Остання редакція: 16 квітня 2021

Життя студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

В чому ж особливості студентського життя на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва?

Студентське життя на факультеті насичене і розмаїте. Окрім навчання, сесій, заліків і передсесійних стресів, студенти реалізують свої здібності у творчих конкурсах та змаганнях, проявляють лідерські риси в органах студентського самоврядування.

Життя студентів факультету – це і спортивні змагання, і участь в КВК та самодіяльних колективах, і щорічні козацькі забави, і безліч інших справ та розваг.

Про життя студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва можна говорити і писати нескінченно… Проте, краще самі перегляньте відео, присвячене нашому студентському життю.

Маргарита Мельник,

студентка 41-зм групи,

заступник Голови Ради студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

*автор відеопрезентації "Факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС - це круто!" -

Анастасія Мельник (студентка першого курсу

Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу).