Меню

Новини

29.02.2024
Участь НПП факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС у вебінарі «Технологічні тренди 2024 року» Читати повністю

Участь НПП факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС у вебінарі «Технологічні тренди 2024 року»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва 29 лютого 2024 р. відбувся онлайн-вебінар «Технологічні тренди 2024 року». Учасниками заходу були науково-педагогічні працівники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

26.02.2024
Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті» Читати повністю

Гостьова лекція «Фітопластика в ландшафті»

На кафедрі садово-паркового господарства Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії 13 лютого 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Фітопластика в ландшафті». До заходу долучився Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

26.02.2024
Гостьова лекція «Історія та перспективи гарденотерапії на засадах пермакультури». Читати повністю

Гостьова лекція «Історія та перспективи гарденотерапії на засадах пермакультури».

Михайло Осіпов, доцент кафедри садово-паркового господарства, взяв участь у гостьовій лекції, яка відбулася 15 лютого 2024 року в рамках наукової співпраці між Уманським НУС і Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

26.02.2024
Підвищення кваліфікації: тренінг Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Читати повністю

Підвищення кваліфікації: тренінг Національного агентства забезпечення якості вищої освіти

09 лютого 2024 року доцент кафедри садово-паркового господарства, експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Ірина ПУШКА прийняла участь у тренінгу Національного агентства із написання звіту про результати акредитаційної експертизи.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

26.02.2024
Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської області Читати повністю

Студенти Уманського національного університету відкрили для себе багатство історії міста Умань та Черкаської області

13 лютого 2024 року для студентів 21-сп групи Уманського національного університету організована екскурсія до краєзнавчого музею міста Умань.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

22.02.2024
Захист дисертації Савченка ОЗахист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Читати повністю

Захист дисертації Савченка ОЗахист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

08 лютого 2023 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся черговий успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 205 Лісове господарство.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

13.02.2024
Традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина! Читати повністю

Традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина!

Традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем святого Валентина! Зичимо, щоб у кожного в житті завжди було доволі ласки, ніжності та кохання! Бажаємо всім Перемоги та миру, щастя, успіхів, благополуччя, здійснення всіх мрій і задумів та міцного здоров’я на довгі роки!

Читати повністю

13.02.2024
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою» Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою», яку буде проведено 21 лютого 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції – висвітлення здобутків молодих науковців у вивченні історії розвитку геодезії, картографії, фотограмметрії, землеустрою, земельного кадастру, ГІС-технологій та суміжних наук.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

29.01.2024
Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет конференції Читати повністю

Тези доповідей учасників науково-практичної Інтернет конференції "Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"

У збірнику матеріалів науково-практичної Інтернет конференції висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших наукових закладів та установ.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

24.01.2024
Наукова співпраця і практична підготовка студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Читати повністю

Наукова співпраця і практична підготовка студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

У рамках наукової співпраці та практичної підготовки студентів 18 січня 2024 року був заключений договір між компанією ТОВ «ЕНГО Україна» та кафедрою садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

22.01.2024
Студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС на зимових канікулах Читати повністю

Студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС на зимових канікулах

Студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС – особи цілеспрямовані та творчі. Саме тому більшість їх намагаються використати свій вільний час креативно та з користю. Тож, під час зимових канікул хтось набирається досвіду та вражень у подорожах, хтось присвячує час саморозвитку та спілкуванню з цікавими людьми, хтось присвячує час читанню книг, хтось покращує власне фінансове становище, працюючи, а комусь вдається все це поєднувати… Поряд з цим, найпопулярнішими видами діяльності студентів факультету у вільний час є спортивні заняття, допомога батькам, прогулянки з друзями, відпочинок на природі, подорожі, кулінарія та рукоділля.

Читати повністю