На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено засідання проєктних груп з удосконалення робочих програм зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за освітніми рівнями «Бакалавр» і «Магістр». Участь в обговоренні ОП взяли як науково-педагогічні працівники кафедри, так і стейкголдери, зокрема представники виробництва та здобувачі вищої освіти.
Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства"
У збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції, яка відбулася 13 листопада 2024 року, висвітлено результати наукових досліджень викладачів і студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва та інших факультетів і наукових установ України.
Об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення!
Викладач-стажист кафедри садово-паркового господарства Ліліана КУНПАН взяла участь у ХХХІІІ Літературному Конкурсі імені Марусі Бек Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО).
Нещодавно студенти, науково-педагогічні працівники, лаборанти та аспіранти факультету лісового і садово паркового господарства плели маскувальні сітки для батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-ї ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка.
Для ознайомлення учнів із перспективами спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», 9 грудня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри садово-паркового господарства відвідали Новоархангельський ліцей «Лідер» і «Меридіан», та опорний заклад освіти «Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка».
Онлайн лекція про механізацію в садово-парковому господарстві для учнів Кривоозерського аграрного ліцею
27 листопада 2024 року Михайло ОСІПОВ, викладач кафедри садово-паркового господарства, провів онлайн лекцію для учнів Кривоозерського професійного аграрного ліцею на тему: «Мала і велика механізація у садово-парковому господарстві: ефективність і застосування».
Чергова підсумкова атестація магістрів на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС
Нещодавно на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва було проведено підсумкову атестацію магістрів, що здобували освіту за спеціальностями 205 Лісове господарство, 206 Садово-паркове господарство та 193 Геодезія та землеустрій.
Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОР Магістр
29 листопада та 2 грудня 2024 року на кафедрі садово-паркового господарства відбувся захист кваліфікаційних робіт, який є завершальним кроком у навчанні здобувачів вищої освіти ОР Магістр освітньо-професійної програми Садово-паркове господарство спеціальності 206 Садово-паркове господарство.
Онлайн-зустріч із професійним садівником Іриною БОБОШКО
У рамках навчальної роботи 28 листопада 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ОР Бакалавр спеціальності 206 Садово-паркове господарство з професійним садівником Іриною БОБОШКО.
«ОДИН СВІТ – БАГАТО КУЛЬТУР»: участь професора Юрія КИСЕЛЬОВА в міжнародному науковому конґресі
Нещодавно завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь (у форматі онлайн) у Міжнародному науковому конґресі „Jeden świat – wiele kultur” («Один світ – багато культур»), який організувала та провела Академія Куявсько-Поморська, що в м. Бидґощ (Республіка Польща).
Юрій Олександрович виступив із доповіддю на тему „Badania geodezyjne a przyrodnicze w budownictwie w aspekcie całości wiedzy przyrodniczej stosowanej” («Геодезичні та природничі дослідження в будівництві в аспекті цілісності прикладного природничого знання») в рамках роботи секції «Вплив штучного інтелекту на інженерно-технічні науки», участь у якій узяли понад десять науковців із Польщі та України.
Кафедрою геодезії, картографії і кадастру 13 листопада 2024 року проведений науковий круглий стіл на тему «Сучасні геодезичні та землевпорядні технології», де були присутні науково-педагогічні працівники кафедри та університету, здобувачі вищої освіти.
На зазначеному заході розглядались питання інноваційних технології у геодезії та землеустрої, застосування GNSS технологій у інженерній геодезії та моніторингові природних об’єктів, моніторингу будинків і споруд, що піддаються впливу несприятливих чинників та організації таких спостережень, застосування БПЛА у різних галузях народного господарства, сучасних технологій землеустрою і земельного кадастру.