Меню

Новини

13.01.2023
Щиро і сердечно вітаємо з Днем народження декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Валентина Васильовича Поліщука! Читати повністю

Щиро і сердечно вітаємо з Днем народження декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Валентина Васильовича Поліщука!

Щиро і сердечно вітаємо з Днем народження декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Валентина Васильовича Поліщука!

Читати повністю

22.12.2022
Святкові вітання підопічних Читати повністю

Святкові вітання підопічних

Щорічно, 19 грудня представники студентства Уманського НУС, разом з викладачами, представниками деканатів та ректорату, долучаються до привітань із днем Святого Миколая для підопічних, малюків та дорослих з невиліковними хворобами, а також інших осіб, що потребують допомоги.

Читати повністю

22.12.2022
Черговий захист кваліфікаційних робіт  магістрів-геодезистів Читати повністю

Черговий захист кваліфікаційних робіт магістрів-геодезистів

У середині грудня 2022 грудня на кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за ОР «Магістр» денної та заочної форм навчання. Головою екзаменаційної комісії було призначено професора кафедри екології та безпеки життєдіяльності, доктора географічних наук, професора Сергія Сонька, членами комісії – декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора сільськогосподарських наук, професора Валентина Поліщука та професорів кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрія Кисельова й Романа Рудого.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

19.12.2022
 За традицією, щиро та сердечно вітаємо всіх, як дорослих, так і малят, з Днем cвятого Миколая! Читати повністю

За традицією, щиро та сердечно вітаємо всіх, як дорослих, так і малят, з Днем cвятого Миколая!

За традицією, щиро та сердечно вітаємо всіх, як дорослих, так і малят, з Днем cвятого Миколая! Нехай на це свято станеться добре диво, нехай ваші серця знайдуть надію, а душі повірять в диво! Бажаємо добра і любові, Перемоги, миру і спокою, здоров’я і гармонії, родинного щастя та незгасного світла радості в житті!

Читати повністю

16.12.2022
Академічна доброчесність: точка зору студента Читати повністю

Академічна доброчесність: точка зору студента

Академічна доброчесність – це комплекс етичних принципів та визначених законодавством правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення високого рівня довіри до результатів навчання або наукових досягнень.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

16.12.2022
Петро Черняга – український вчений-геодезист,  відомий в світі Читати повністю

Петро Черняга – український вчений-геодезист, відомий в світі

Одним із знаних в цілому світі вітчизняних вчених, що присвятили свої праці проблемам геодезії та землевпорядкування є Петро Гервазійович Черняга. Це доктор технічних наук, професор, Академік Академії будівництва України та Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник освіти України, почесний землевпорядник України.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

14.12.2022
Захист дипломних робіт Читати повністю

Захист дипломних робіт

12 та 14 грудня на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, , проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

04.12.2022
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства» Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»

02 грудня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства». Захід розпочався зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення та побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

03.12.2022
А наші козаки не лише найвитриваліші, але й найкращі! Читати повністю

А наші козаки не лише найвитриваліші, але й найкращі!

Першого дня зими в Уманському НУС стартували уже традиційні «Козацькі забави», які цьогоріч носили назву «Козацькі випробування». В змаганні брали участь команди всіх факультетів університету, в тому числі і факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

21.11.2022
Виховні години на кафедрі геодезії, картографії і кадастру, присвячені Дню Гідності і Свободи Читати повністю

Виховні години на кафедрі геодезії, картографії і кадастру, присвячені Дню Гідності і Свободи

21 листопада 2021 р. викладачами кафедри геодезії картографії і кадастру Уманського НУС для студентів кураторських груп спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» були проведені виховні години, присвячені Дню Гідності і Свободи.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру