20.09.2019
Флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту Читати повністю

Флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту

20 вересня 2019 року студенти Уманського НУС приєднались до святкування Міжнародного дня студентського спорту виконавши флешмоб «Jump Squats» (стрибки з напівприсіду) на спортивному майданчику.

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

19.09.2019
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА РОМАНА РУДОГО Читати повністю

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА РОМАНА РУДОГО

Відповідно до плану роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру, відкриту лекцію з дисципліни «Фотограмметрія та дистанційне зондування» для студентів ІІІ курсу прочитав професор цієї кафедри, доктор технічних наук Роман Рудий ‒ один із шести на всю Україну докторів наук-фотограмметристів.

18.09.2019
Вибори до Ради студентського самоврядування  факультету лісового і садово-паркового господарства Читати повністю

Вибори до Ради студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства

17 вересня 2019 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулися вибори до Ради студентського самоврядування факультету. Вибори були проведені у відповідності з чинними вимогами Міністерства освіти та науки України.

16.09.2019
Практичне заняття з дисципліни Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни "Топографічне землевпорядне креслення"

Студенти першого курсу Факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом, продовжують активно освоювати навчальні дисциліни.

16.09.2019
Вчена рада факультету лісового і садово-паркового господарства Читати повністю

Вчена рада факультету лісового і садово-паркового господарства

13 вересня 2019 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відбулося засідання Вченої ради факультету лісового і садово-паркового господарства.

14.09.2019
З Днем фізичної культури і спорту! Читати повністю

З Днем фізичної культури і спорту!

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, прихильників фізкультурно-спортивного руху і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту!

10.09.2019
Лекція з геологіїї та геоморфології Читати повністю

Лекція з геологіїї та геоморфології

Наразі студенти першого курсу Факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом, продовжують активно освоювати навчальні дисциліни.

10.09.2019
Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університету Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства – учасник заходів до Дня університету

6 вересня Уманський національний університет садівництва відзначив знакову подію – 175 річницю заснування та посвяту першокурсників у студенти. Цьогорічне свято стало визначним не лише для тих, хто навчався у цьому славетному закладі, а й для тих, хто вперше стає на шлях здобуття вищої освіти.

Кафедра садово-паркового господарства

10.09.2019
Вітаємо з посвятою студентів спеціальності «Садово-паркове господарство» Читати повністю

Вітаємо з посвятою студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

Початок нового навчального року – це яскраве і незабутнє свято, коли для кожного відкривається незабутня мелодія емоцій.

Кафедра садово-паркового господарства

09.09.2019
Вітаємо  з нагородженням Почесною грамотою Уманської міської ради! Читати повністю

Вітаємо з нагородженням Почесною грамотою Уманської міської ради!

Деканат та колектив Факультету лісовго і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва щиро вітає завідувача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисцилін Івана Чорнобаба з нагородженням Почесною грамотою Уманської міської ради за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності та з нагоди 175-річчя заснування університету. Зичимо Вам, Іване Федоровичу, подальших успіхів, здобутків і визнання!

08.09.2019
ЮВІЛЕЙНІ ЗАХОДИ ГЕОДЕЗИСТІВ УНУС Читати повністю

ЮВІЛЕЙНІ ЗАХОДИ ГЕОДЕЗИСТІВ УНУС

Кафедра геодезії, картографії і кадастру впродовж усього першого тижня нового навчального року брала активну участь у підготовці та здійсненні заходів, присвячених 175-річчю Уманського НУС.