Меню

Новини

15.06.2021
Змагання з важкої атлетики Читати повністю

Змагання з важкої атлетики

7-12 червня в м.Хмельницький відбулись змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 2021 р., в якій прийняли участь спортсмени Уманського НУС.

Читати повністю

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

11.06.2021
Участь в 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association) Читати повністю

Участь в 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association)

30-31 травня 2021 року доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва Петро Боровик і Володимир Кирилюк, спільно з колегами з інших кафедр університету – Сергієм Колотухою, Миколою Коротєєвим і Оксаною Крочак, в дистанційному форматі взяли участь у 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association (IBIMA), проведеній у м. Кордова, Іспанія.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

09.06.2021
Івана Федоровича  Чорнобаба щиро вітаємо з ювілеєм! Читати повністю

Івана Федоровича Чорнобаба щиро вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 70-річним ювілеєм кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва, Голову Черкаської обласної федерації настільного тенісу Івана Федоровича Чорнобаба!

Читати повністю

08.06.2021
Цікавий і корисний вебінар Читати повністю

Цікавий і корисний вебінар

08 червня 2021 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяяли участь у вебінарі «Soft skills – важлива складова в роботі педагога». Як відомо, Soft Skills важливі як в роботі, так і в житті, адже значна частина навичок, які використовуються для досягнення цілей, – це саме компетенції Soft Skills (навички, що допомагають людям в роботі, насамперед, командній, а також сприяють успішній соціалізації індивідуума).

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

05.06.2021
З Днем  меліоратора! Читати повністю

З Днем меліоратора!

Сердечно вітаємо всіх меліораторів та викладачів гідромеліоративних дисциплін з професійним святом – Днем меліоратора!

Читати повністю