18.10.2024
Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Current trends in scientific research development», м. Бостон, США Читати повністю

17-18 жовтня 2024 року студент 11 к-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Владислав КОСТЕНКО в дистанційному форматі брав участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Current trends in scientific research development», яка відбулася в м. Бостон, США.

16.10.2024
Лавандове поле в Уманському національному університеті садівництва Читати повністю

Лавандове поле в Уманському національному університеті садівництва

У рамках практичної підготовки студентів кафедри садово-паркового господарства, 10 жовтня 2024 року відбулася масова висадка лаванди на першому лавандовому полі в місті Умань. Здобувачі вищої освіти спеціальності 206 Садово-паркове господарство змогли на власному досвіді освоїти навички висадки рослин у відкритий ґрунт, дізнатися про способи розмноження та агротехніку догляду за лавандою.

16.10.2024
Підтримуємо Збройні Сили України та наближаємось до довгоочікуваної перемоги! Читати повністю

Підтримуємо Збройні Сили України та наближаємось до довгоочікуваної перемоги!

Усі сили українських бійців спрямовані на знищення ворога, а обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію, аби вигнати окупанта з нашої землі. З цією першочерговою метою студенти та НПП кафедри садово-паркового господарства долучилися до плетіння маскувальних сіток.

16.10.2024
Єдність теоретичної і практичної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 206 Садово-паркове господарство Читати повністю

Студенти 11-сп групи спеціальності 206 Садово-паркове господарство разом із викладачем-стажистом Анною БРОВДІ провели практичне заняття з дисципліни: «Основи фахової підготовки» в Національному дендрологічному парку «Софіївка».

14.10.2024
А ви знали, що факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС найактивніший серед усіх факультетів Уманського НУС у плетінні маскувальних сіток? Читати повністю

Днями викладачі, аспіранти, лаборанти та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС вчергове долучились до плетіння маскувальних сіток для потреб ЗСУ.

14.10.2024
Уманський НУС та факультет лісового і садово-паркового господарства cформували хорошу школу професійних спортсменів та тренерів! Читати повністю

«Я горджусь своїм вибором спеціальності, університету та факультету, адже спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) – справа всього мого свідомого життя, оскільки на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС дотримуються освітніх традицій, ретельно турбуючись про кожного студента, його вподобання та здоров’я, розвиваючи студентський спорт. Уманський національний університет садівництва та факультет лісового і садово-паркового господарства цього вишу, без перебільшення, сформували на базі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін справжню ШКОЛУ професійних спортсменів та тренерів! Що ж стосується мого тренера Івана Федоровича ЧОРНОБАБА, то це – не тільки Вчитель, Наставник і старший товариш. Це Тренер з великої літери, який завжди мотивує та підтримує мене, допомагаючи досягати нових вершин і ставати кращою версією себе. Тож, запрошую всіх небайдужих до фізичної культури і спорту, всіх, хто відчуває в собі здатність до тренерської роботи вступати на факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, обравши при цьому спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура)!» (Іван ОМЕЛЬЧУК, студент 21-фв групи спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Уманського НУС)

11.10.2024
Досаджуємо лаванду… Читати повністю

Досаджуємо лаванду…

10 жовтня 2024 року студенти першого та другого курсів факультету лісового і садово-паркового господарства на лавандовому полі Уманського НУС займались посадкою саджанців лаванди.

09.10.2024
Фінальні змагання з міні-футболу на кубок декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Читати повністю

Вітаємо команду з міні-футболу у складі студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС: Дмитра ШНИРА, Максима ПОЛІЩУКА, Дениса ПОЛІЩУКА, Станіслава КОНОНЕНКА, та капітана команди – Віктора ГОРБАТЕНКА із заслуженою перемогою у цьогорічному турнірі на кубок декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС і зичимо їм подальших успіхів і перемог!

09.10.2024
Вітання з нагоди присудження наукового ступеня доктора філософії! Читати повністю

Вітання з нагоди присудження наукового ступеня доктора філософії!

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії Кунпан Ліліану Володимирівну з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство, спеціальність 206 Садово-паркове господарство, а також її наукового керівника Поліщука Валентина Васильовича, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН України.

09.10.2024
«Ярмарок вакансій – 2024» для здобувачів вищої освіти та випускників спеціальності 206 Садово-паркове господарство Читати повністю

2 жовтня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся захід: «Ярмарок вакансій-2024», до якого долучилися студенти, випускники та НПП кафедри садово-паркового господарства.

05.10.2024
Традиційно, щиро та сердечно вітаємо всіх освітян з Днем працівників освіти! Читати повністю

Традиційно, щиро та сердечно вітаємо всіх освітян з Днем працівників освіти!

Щиро та сердечно вітаємо всіх освітян з професійним святом - Днем працівників освіти!