Меню

Новини

28.09.2021
Оголошення  про відкриту зустріч Читати повністю

Оголошення про відкриту зустріч

05 жовтня 2021 року з 12.40 до 13.20 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти зі всіма бажаючими.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

27.09.2021
Знайомство студентів першого курсу з історичною спадщиною – оранжереями університету Читати повністю

Знайомство студентів першого курсу з історичною спадщиною – оранжереями університету

22 вересня 2021 року у межах дисципліни «Вступ до фаху» для студентів-першокурсників спеціальності 206 Садово-паркове господарство проведено екскурсію теплично-оранжерейним комплексом.

Читати повністю

Кафедра садово-паркового господарства

26.09.2021
Михайла Юрійовича Осіпова вітаємо з Днем народження! Читати повністю

Михайла Юрійовича Осіпова вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС Михайла Юрійовича Осіпова!

Читати повністю

24.09.2021
Екскурсія до Василіанського монастиря Читати повністю

Екскурсія до Василіанського монастиря

Першокурсники факультету лісового та садово-паркового господарства разом з заступником декана факультету з виховної роботи Валентиною Мамчур та доцентом кафедри лісового господарства Світланою Куркою відвідали Василіанський монастир.

Читати повністю

24.09.2021
Історія і легенди старого парку Читати повністю

Історія і легенди старого парку

21 вересня 2021 року у музейній кімнаті бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбулась виховна година на тему «Історія і легенди старого парку». На захід завітали студенти-першокурсники факультету лісового і садово-паркового господарства з заступником декана факультету з виховної роботи Валентиною Мамчур.

Читати повністю

20.09.2021
Заняття в НДП «Софіївка» Читати повністю

Заняття в НДП «Софіївка»

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

18.09.2021
З професійним святом, працівники лісу! Читати повністю

З професійним святом, працівники лісу!

Вельмишановні працівники лісівничої галузі та викладачі лісівничих дисциплін, зокрема і факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, прийміть в цей осінній день найщиріші вітання з Днем працівника лісу!

Читати повністю

17.09.2021
Участь викладачів кафедри геодезії, картографії  і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС» Читати повністю

Участь викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 року було проведено вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

16.09.2021
На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС обрано новий склад  Ради студентського самоврядування Читати повністю

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС обрано новий склад Ради студентського самоврядування

15 вересня 2021 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства відбулися вибори до Ради студентського самоврядування. Кожен студент факультету мав змогу віддати голос за найкращого кандидата.

Читати повністю

15.09.2021
Неформальна освіта – шлях до саморозвитку Читати повністю

Неформальна освіта – шлях до саморозвитку

Магістранти-геодезисти, не зважаючи на постійну завантаженість, пов’язану з навчальним процесом, є активними учасниками різноманітних тренінгів, курсів та інших видів неформальної освіти. Зокрема, студентка 11 м-зм групи Маргарита Мельник в дистанційному форматі успішно закінчила навчальний курс Prometeus «Децентралізація в Україні – теорія та практика».

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру