23.05.2020
Вітаємо з нагородженням відзнакою Міністра оборони України "За зразкову службу"! Читати повністю

Вітаємо донедавна старшину 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, а нині старшого викладача кафедри геодезії, картографії і кадастру факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва Сергія Івановича Кононенка з нагородженням відзнакою Міністра оборони України "За зразкову службу"!

23.05.2020
Вітаємо з Днем народження Ларису Анатоліївну Осадчу! Читати повністю

Вітаємо з Днем народження Ларису Анатоліївну Осадчу!

Вітаємо з Днем народження доцента кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва Ларису Анатоліївну Осадчу!

09.05.2020
Кафедра геодезії обговорила актуальні проблеми Читати повністю

Кафедра геодезії обговорила актуальні проблеми

8 травня 2020 року було в онлайн-режимі проведено засідання кафедри геодезії, картографії і кадастру, участь у якому взяли всі працівники кафедри.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

08.05.2020
Дистанційне засідання кафедри лісового господарства Читати повністю

Дистанційне засідання кафедри лісового господарства

08 травня 2020 року відбулось чергове дистанційне засідання кафедри лісового господарства, під час якого, було розглянуто питання щодо підготовки та проведення міжнародної наукової конференції.

Кафедра лісового господарства

06.05.2020
Вітаємо з Днем народження Ірину Євгенівну Іващенко! Читати повністю

Вітаємо з Днем народження Ірину Євгенівну Іващенко!

Щиро вітаємо з Днем народження секретаря науково-методичної комісії факультету лісового і садово-паркового господарства, доцента кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва Ірину Євгенівну Іващенко!

24.04.2020
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. Рубіна на секції геодезії, картографії і кадастру Читати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна на секції геодезії, картографії і кадастру

23 квітня 2020 року відбулося засідання секції геодезії, картографії і кадастру в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру