Меню

Новини

16.04.2021
Всеукраїнський день довкілля Читати повністю

Всеукраїнський день довкілля

Всеукраїнський день довкілля відзначається, починаючи з 1999 року. Цей день встановлений Указом Президента України, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево Життя» та іншими громадськими ініціативами.

Читати повністю

08.04.2021
Відгуки випускників та студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Читати повністю

Відгуки випускників та студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

Гарантоване працевлаштування та достойний рівень заробітної плати, в кінцевому підсумку, отримує кожен випускник факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. Поряд з цим, важливим чинником вибору освітнього закладу, факультету та спеціальності, є відгуки самих випускників, що працюють за фахом та студентів, що нині навчаються премудростям роботи за спеціальністю.

Читати повністю

07.04.2021
Життя студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Читати повністю

Життя студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

В чому ж особливості студентського життя на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва? Студентське життя на факультеті насичене і розмаїте. Окрім навчання, сесій, заліків і передсесійних стресів, студенти реалізують свої здібності у творчих конкурсах та змаганнях, проявляють лідерські риси в органах студентського самоврядування. Життя студентів факультету – це і спортивні змагання, і участь в КВК та самодіяльних колективах, і щорічні козацькі забави, і безліч інших справ та розваг.

Читати повністю

07.04.2021
Переваги навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва Читати повністю

Переваги навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

Процес навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва є значною мірою безцінним та унікальним, адже студенти факультету в процесі навчання здобувають знання та практичні навички на базі передових лісогосподарських, геодезично-землевпорядних підприємств та Національного дендропарку «Софіївка» НАН України. Крім того, основам наукових досліджень студенти факультету навчаються на базі наукових лабораторій, що функціонують на кожній з випускових кафедр факультету. Без перебільшення, ставши студентом факультету, та успішно навчаючись, при цьому, Ви оберете правильний шлях до успіху та забезпечите себе в майбутньому.

Читати повністю

07.04.2021
В рамках тижня факультету, представляємо кафедру фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Читати повністю

В рамках тижня факультету, представляємо кафедру фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін

Кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва – це не лише фізична культура, заняття спортом та психолого-педагогічні дисципліни. Це також спортивні школи з давньою історією, плеяда чемпіонів та тренерів, відомих як в Україні, так і в цілому світі!

Читати повністю

06.04.2021
В рамках тижня факультету, представляємо кафедру геодезії, картографії і кадастру Читати повністю

В рамках тижня факультету, представляємо кафедру геодезії, картографії і кадастру

Кафедра геодезії, картографії і кадастру - наймолодша кафедра університету. Її було створено у травні 2016 року. Кафедра готує молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій".

Читати повністю

06.04.2021
В рамках тижня факультету, представляємо кафедру лісового господарства Читати повністю

В рамках тижня факультету, представляємо кафедру лісового господарства

Кафедра лісового господарства готує молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 205 "Лісове господарство".

Читати повністю

06.04.2021
В рамках тижня факультету, представляємо кафедру садово-паркового господарства Читати повністю

В рамках тижня факультету, представляємо кафедру садово-паркового господарства

Кафедра садово-паркового господарства готує молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 206 "Садово-паркове господарство".

Читати повністю

05.04.2021
Тиждень факультету лісового і садово-паркового господарства!!! Читати повністю

Тиждень факультету лісового і садово-паркового господарства!!!

З 5 квітня по 9 квітня 2021 року в он-лайн режимі проходить тиждень факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.

Читати повністю

03.04.2021
Геологів, геодезистів і картографів вітаємо з професійним святом! Читати повністю

Геологів, геодезистів і картографів вітаємо з професійним святом!

Геологів, геодезистів і картографів вітаємо з професійним святом! Бажаємо не втрачати інтерес до своєї роботи, бути напоготові, не упускати важливих моментів, не розслаблятися і завжди бути на висоті!

Читати повністю