Меню

Новини

16.06.2022
Міжнародна наукова діяльність студентів та викладачів Читати повністю

Міжнародна наукова діяльність студентів та викладачів

Вірне скеровування цієї діяльності дає змогу отримувати максимальний результат та визнання наукової спільноти завдяки апробації наукових пошуків молоді. Яскравим ілюструванням такого керівництва та наставництва є участь науково-педагогічних працівників кафедри геодезії доцентів Ірини Удовенко та Володимира Кирилюка в міжнародній конференції за кордоном у онлайн форматі та залученням до співпраці студентки 41-групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» Анастасії Почеренюк.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

14.06.2022
Участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+” Читати повністю

Участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+”

Професор кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій Кисельов на початку червня 2022 року взяв участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+” в Університеті Яна Кохановського в Кєльцях (Республіка Польща).

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

12.06.2022
Онлайн-вебінари – ефективний різновид підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Читати повністю

Онлайн-вебінари – ефективний різновид підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Під час війни викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру УНУС знайшли можливість долучитися до циклу вебінарів з метою підвищення кваліфікації та удосконалення педагогічної майстерності. Зокрема, т. в. о. завідувача кафедри, доцент Ірина Удовенко була активним учасником вебінарів.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

09.06.2022
Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти» Читати повністю

Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти»

9 червня 2022 року студентка 21мб-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» початкового рівня вищої освіти (Молодший бакалавр) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Анастасія Недигало в дистанційному форматі брала участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти», яка відбулась на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

01.06.2022
Видатний  картограф Володимир Кубійович  Читати повністю

Видатний картограф Володимир Кубійович

Професор Володимир Михайлович Кубійович (1900 – 1985) – видатний український учений-географ і картограф, головний редактор унікальної багатотомної виданої за кордоном «Енциклопедії українознавства», громадський діяч, голова Українського Центрального комітету під час Другої світової війни.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

31.05.2022
Наукові пошуки студентів-геодезистів Читати повністю

Наукові пошуки студентів-геодезистів

31 травня 2022 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру в рамках загальноуніверситетської студентської науково-практичної конференції, присвяченої 130-річчю від дня народження видатного вченого-аґрарія професора І. М. Єремєєва, проведено засідання секції геодезії, картографії, землеустрою та кадастру.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

31.05.2022
На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції Читати повністю

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції

31 травня 2022 року юні науковці факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС та науково-педагогічні працівники кафедр активно долучились до участі у Всеукраїнській студентській науковій конференції, приуроченій 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва, що відбулась в Уманському національному університеті садівництва.

Читати повністю

31.05.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

31 травня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства