Меню

Новини

10.07.2019
Стань геодезистом -  будь в тренді! Читати повністю

Стань геодезистом - будь в тренді!

Уманський національний університет садівництва. що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

04.07.2019
Майстер-клас з живопису Читати повністю

Майстер-клас з живопису

Cтуденти-активісти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відвідали гурток малювання в Уманському міському Центрі розвитку дитини.

Читати повністю

27.06.2019
ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» Читати повністю

ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Нещодавно викладач кафедри лісового господарство Уманського національного університету садівництва Василь Шпак разом з головним лісничим ДП «Лисянське лісове господарство» Віталієм Марусичем та лісником Лисянського лісництва Романом Козаком провели огляд лісових культур на крутосхилах в урочищі Смільченці.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

26.06.2019
Працюють експертні комісії на факультеті лісового і садово-паркового господарства Читати повністю

Працюють експертні комісії на факультеті лісового і садово-паркового господарства

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва працюють експертні акредитаційні комісії.

Читати повністю

25.06.2019
Фінал Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд Читати повністю

Фінал Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд

22 червня в м.Черкаси в спортивному комплесі "Будівельник" відбувся фінал чемпіонату Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд.

Читати повністю

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

22.06.2019
22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ Читати повністю

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Щорічно 22 червня Україна вшановує пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у роки Другої світової війни. Напередодні цієї трагічної дати в Уманському національному університеті садівництва відбулись пам’ятні заходи.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

20.06.2019
УЧАСТЬ У РОБОТІ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ Читати повністю

УЧАСТЬ У РОБОТІ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ

З 12 по 14 червня у Надслучанському інституті Національного університету водного господарства та природокористування створено експертну комісію, з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Лісове господарство.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

19.06.2019
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕТВЕРТІ АННЕНКОВСЬКІ ЧИТАННЯ» Читати повністю

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕТВЕРТІ АННЕНКОВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Оргкомітет запрошує взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 3-4 жовтня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва.

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

18.06.2019
Обирайте факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва Читати повністю

Обирайте факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

Сьогодні на факультеті лісового і садово-паркового господарства, який акредитований за найвищим IV рівнем, здійснюється підготовка молодших бакалаврів, бакалаврів і магістрів зі спеціальностей: «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство» і «Геодезія та землеустрій», які користуються попитом на ринку праці. Оберіть Уманський національний університет садівництва та факультет лісового і садово-паркового господарства, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальностей: «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство» і «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

Читати повністю