Остання редакція: 20 вересня 2024

Збори трудового колективу на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

18 вересня 2024 року відбулися збори трудового колективу факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС. Основним питанням, що розглядалось на зборах трудового колективу було питання про розгляд пропозицій структурних підрозділів стосовно обрання нового складу вченої ради факультету.

Трудовий колектив факультету на зборах проголосував за включення до складу вченої ради факультету лісового і садово-паркового господарства таких  працівників:

• Балабака А.Ф., професора  кафедри садово-паркового господарства;
  • Шлапака В.П., професора  кафедри лісового господарства;
  • Вітенка В.А., доцента  кафедри лісового господарства;
  • Пушку І.М., доцента кафедри  садово-паркового  господарства;
  • Осіпова М.Ю., доцента кафедри  садово-паркового  господарства;
  • Шемякіна М.В., доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру;
  • Удовенко І.В., доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру;
  • Боровика П.М., доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру;
  • Гребінюк Н.М., старшого викладача кафедри  фізичного виховання  і психолого педагогічних дисциплін;
  • Григор`єва Ю.М., викладача кафедри  фізичного виховання  і психолого педагогічних дисциплін;
  • Пиж`янова В. В., викладача кафедри  фізичного виховання  і психолого педагогічних дисциплін.

Вітаємо новообраних кандидатів до складу вченої ради факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС!