Остання редакція: 12 червня 2024

Запрошуємо здобути ОНР Доктор філософії за спеціальністю 106 Географія на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

Нещодавно на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва ліцензовано освітньо-наукову програму зі спеціальності 106 Географія третього (доктор філософії) освітнього рівня. Відтак, випускники як факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, так і інших ЗВО та інших спеціальностей мають можливість активно займатись науковою діяльністю, здобуваючи при цьому освітньо-науковий рівень Доктор філософії за спеціальністю 106 Географія.

Тож запрошуємо до вступу перспективних абітурієнтів – маґістрів а також фахівців ОКР Спеціаліст з географії, наук про Землю, геодезії та землеустрою, екології та інших спеціальностей.

Валентин ПОЛІЩУК,

декан факультету лісового і садово-паркового господарства  Уманського НУС,