Остання редакція: 18 грудня 2019

Захист дипломних робіт магістрів-заочників зі спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство»

З 16 по 18 грудня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства, що навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».

До захисту було допущено 39 студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» та 7 студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Тематика дипломних робіт присвячена висвітленню актуальних проблем та перспектив розвитку лісового та садово-паркового господарства в Україні.

Головою Екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт магістрів зі спеціальності 205 «Лісове господарство» призначений професор Анатолій Балабак. Члени екзаменаційної комісії: професори Валентин Поліщук та Володимир Шлапак, секретар – доцент Галина Іщук. Головою Екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт магістрів зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» призначений професор Володимир Шлапак. Члени екзаменаційної комісії: професори Валентин Поліщук та Анатолій Балабак, секретар – доцент Галина Іщук.

Результати роботи Екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький колектив Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих магістрів за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками за спеціальностями.

Всі студенти показали високий рівень підготовки, адже за результатами захисту 30 студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» та 6 студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» отримали оцінку «відмінно», а  також 9 студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» отримали оцінки «добре».

Дипломи з відзнакою отримали студентки спеціальності  206 «Садово-паркове господарство» Анна Клец і Тетяна Корженко та студент спеціальності 205 «Лісове господарство Анатолій Король.

Вітаємо наших магістрів-заочників з успішним захистом дипломних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Галина Іщук,  доцент

кафедри лісового господарства Уманського НУС