Меню
Остання редакція: 13 жовтня 2021

Як козаки факультету лісового і садово-паркового господарства забавлялися

    12 жовтня 2021 року на стадіоні Уманського національного університету садівництва відбулось веселе та захоплююче свято – Козацькі забави.

    В змаганні брали участь команди всіх факультетів університету.

    Результати змагання оцінювало авторитетне журі у складі:

    - Іван Мостов'як – перший проректор Уманського НУС;

    - Ольга Ремез – начальник відділу фізичної культури і спорту Уманської міської ради;

    - Ганна Федотова – заступник директора організації «Спорт для всіх»;

    - Артур Кравець – керівник розважально-спортивного комплексу «Амарант».

    Студенти та викладачі факультету лісового і садово-паркового господарства бурхливими оплесками підтримали перші успіхи команди факультету у складі Сивака В'ячеслава, Ковпака Артура, Крота Олександра, Герасименко Юлії, Заболотньої Лізи та капітана команди Матвієнка Владислава, яка, на переконання вболівальників факультету, мала значні шанси на перемогу.

    Проте змагання тривали. Відбулося оцінювання результатів змагань в кожному конкурсі та підведення підсумків козацького турніру. Перше місце в змаганнях зайняла команда інженерно-технологічного факультету, друге місце – команда факультету агрономії, третє місце – команда  факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, а почесне четверте місце - команда  факультету лісового і садово-паркового господарства.

    Потім команди-учасники, під гучні оплески вболівальників, отримували призи від спонсорів дійства. Свято вдалося. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій. І яким-би не було зайняте в змаганнях місце, в кінцевому підсумку Козацьких забав, перемогла студентська дружба.

Сніжанна Олійник,

студентка  21-зм групи,

Голова Ради студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства

Уманського НУС