Остання редакція: 16 квітня 2021

Всеукраїнський день довкілля

Всеукраїнський день довкілля відзначається, починаючи з 1999 року. Цей день встановлений Указом Президента України, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево Життя» та іншими громадськими ініціативами.

Ця дата покликана відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з важливих подій в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Традиційно, до Всеукраїнського дня довкілля, який цьогоріч припадає на 17 квітня, викладачі, студенти та співробітники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва причепурили закріплену за факультетом територію. Ми бережемо природу і пишаємося цим!

Не будьте байдужими! Приєднуйтесь!

Роман Поліщук,

студент 31-зм групи