Меню
Остання редакція: 03 грудня 2019

ВІЛ-СНІД – проблема суспільства!

     Першого грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До виховних заходів з цієї нагоди долучилися студенти та викладачі факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

     Зокрема, другого грудня 2019 року студенти та науково-педагогічні працівники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відвідали загальноуніверситетську виховну годину, присвячену проблемі епідемії ВІЛ-інфекції в Україні. Метою заходу було звернення уваги на проблему ВІЛ-СНІДу, а також формування толерантного ставлення в соціумі до ВІЛ-інфікованих.

     Присутнім на виховному заході доповідав про проблематику даного захворювання і методи його профілактики лікар Уманської центральної районної лікарні Данило Лещук. Доповідь викликала жвавий інтерес викладачів та студентів, про що свідчить бурхлива дискусія під кінець виховного заходу.

     Як відомо, символом боротьби зі СНІДом з 1991 року є червона стрічка, без якої не обходиться жоден захід, присвячений проблемі ВІЛ-СНІДу та боротьбі з ним. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює підтримку та співчуття хворим на цю хворобу.

     Саме тому Радою студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва в межах факультету було проведено бесіди стосовно профілактики ВІЛ-СНІДу та роздано студентам і викладачам факультету буклети, присвячені зазначеній проблематиці та червоні стрічки – символ боротьби з цією хворобою. Студенти та викладачі факультету висловили співчуття і підтримку хворим на ВІЛ-СНІД, пов’язавши на одязі червону стрічку як символ усвідомлення проблеми, солідарності з тими, кого епідемія торкнулася особисто.

Вадим Мельник,

студент  21-лг групи,

голова Ради студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства