Остання редакція: 19 серпня 2024

Вічна пам’ять і слава Герою – випускнику факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС!..

З глибоким сумом повідомляємо, що захищаючи український народ і рідну землю від віроломного ворога, загинув воїн-Герой Олександр БОЙКО.

Народився захисник Батьківщини Олександр Сергійович БОЙКО 12 червня 1995 року. У 2017 році успішно закінчив навчання в Уманському НУС на факультеті лісового і садово-паркового господарства. Всі, хто був знайомий з Олександром, відзначають його щиру душу та добре серце, а ще – яскраві плани та світлі мрії. Викладачі, друзі, одногрупники, знайомі запам’ятають назавжди Олександра як надійну, високоморальну, щиру, цілеспрямовану та безмежно талановиту людину, яка вела за собою однодумців і цінувала близьких.

Університетська родина висловлює свої щирі співчуття родині Героя та близьким захисника. Неможливо осягнути увесь біль утрати, всю глибину смутку та печалі…

Доземний уклін і щира вдячність за подвиг захиснику України!.. Світла і вічна пам’ять Герою!..