Остання редакція: 23 лютого 2024

Урочисте вручення дипломів магістра зі спеціальностей 8.09010301 "Лісове господарство" та 8.09010303 "Садово-паркове господарство"

28 лютого 2017 відбулося урочисте вручення дипломів магістра випускникам УНУС.

У цей день путівку в життя отримали 21 магістри-випускники факультету лісового та садово-паркового господарства зі спеціальностей 8.09010301 "Лісове господарство" та 8.09010303 "Садово-паркове господарство". Серед найуспішніших варто відзначити Ольгу Дубін та Олену Панчоху, які з рук ректора університету Олени Олександрівни Непочатенко отримали дипломи з відзнакою.

Декан факультету лісового і садово-паркового господарства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Роман Володимирович Яковенко привітав магістрів та вручив випускникам дипломи про вищу освіту.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм нових звершень на професійній ниві та щастя у житті!

Деканат факультету лісового і садово-паркового господарства