Остання редакція: 18 жовтня 2024

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Current trends in scientific research development», м. Бостон, США

17-18 жовтня 2024 року студент 11 к-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Владислав КОСТЕНКО в дистанційному форматі брав участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Current trends in scientific research development», яка відбулася в м. Бостон, США.

Владислав КОСТЕНКО та його науковий керівник, доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Ірина УДОВЕНКО щиро вдячні організаторам конференції за можливість презентувати широкому загалу доповідь  на тему «Peculiarities of the effect of degradation processes on the use of land resources».

Владислав КОСТЕНКО,

студент 11 к-зм  групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС