Остання редакція: 22 грудня 2022

Святкові вітання підопічних

Щорічно, 19 грудня представники студентства Уманського НУС, разом з викладачами, представниками деканатів та ректорату, долучаються до привітань із днем Святого Миколая для підопічних, малюків та дорослих з невиліковними хворобами, а також інших осіб, що потребують допомоги.  Цьогоріч представники факультету лісового та садово-паркового господарства Уманського НУС також не залишилися осторонь, привітавши підопічних і подарувавши їм різдвяні солодощі та часточку святкового настрою навіть у цей тяжкий час.

Варто зазначити, що підопічні зустрічали представників факультету лісового та садово-паркового господарства Уманського НУС з радістю та надією, обіймами та сльозами радості…

Не вдаючись у подробиці, варто зазначити, що творити добрі справи потрібно щодня, не чекаючи нагоди чи свята. Допомога та сприяння не обов'язково мають бути матеріальними, адже моральна підтримка та прості людські  обійми можуть також зігріти душу кожного.

Сніжанна Олійник,

студентка 31-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»,