Остання редакція: 26 вересня 2024

Студенти, аспіранти, викладачі та працівники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС вчергове долучились до плетіння маскувальних сіток

З 23 по 25 вересня 2024 року викладачі, аспіранти, працівники та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС вчергове долучились до плетіння маскувальних сіток.

Допомога Збройним силам України – перший пріоритет у діяльності як Уманського НУС, так і факультету лісового і садово-паркового господарства університету. Саме тому ця робота вчергове об’єднала студентів, аспірантів, працівників та викладачів факультету.

Попрацювали на славу. Наслідком спільної праці всього факультету є готові маскувальні сітки, які незабаром поїдуть на фронт. З гордістю за весь колектив висловлюю від себе особисто та від імені всіх українців, що воюють на фронті і працюють в тилу щиру та сердечну подяку як студентам та аспірантам, так і викладачам та працівникам, що долучились до виконання такого важливого завдання.

Валентин ПОЛІЩУК,

декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС,