Остання редакція: 11 квітня 2020

Щиро вітаємо з Днем народження декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Валентина Васильовича Поліщука!

Щиро вітаємо з Днем народження декана факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, доктора  сільськогосподарських наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Валентина Васильовича Поліщука!

Зичимо Вам, Валентине Васильовичу, міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту!

Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких!

Вічної молодості Вашій душі та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

З повагою та найкращими побажаннями

деканат, професорсько-викладацький колектив

та Рада студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства