Остання редакція: 24 квітня 2021

Секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрах факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

22 квітня 2021 р. на кафедрах факультету лісового і садово-паркового  господарства відбулися секційні засідання у рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога Іполіта Івановича Корабльова.

Робота секційних засідань на кафедрах факультету продемонструвала високий рівень представлених наукових доповідей, а також актуальність наукових проблем, що були заслухані.

Дякуємо всім студентам, які взяли участь в роботі конференції та викладачам, що здійснювали наукове керівництво підготовкою доповідей студентів.

Олександр Баюра,

заступник декана

факультету лісового і садово-паркового господарства з наукової роботи