Остання редакція: 22 червня 2024

Розпочато цьогорічну підсумкову атестацію молодших бакалаврів та бакалаврів на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

17 червня 2024 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС розпочато підсумкову атестацію молодших бакалаврів та бакалаврів, що навчаються за спеціальностями 205 Лісове господарство, 206 Садово-паркове господарство та 193 Геодезія та землеустрій.

Цьогоріч випускники бакалаврату спеціальностей 205 Лісове господарство,, 206 Садово-паркове господарство та 193 Геодезія та землеустрій захищають бакалаврські випускні кваліфікаційні роботи, а молодші бакалаври складають підсумковий кваліфікаційний іспит.

Тож бажаємо успіху нашим молодшим бакалаврам та бакалаврам!

Валентина МАМЧУР,

доцент кафедри лісового господарства,

секретар ЕК за спеціальностями 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство