Остання редакція: 09 квітня 2021

Переваги навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва

Процес навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва є значною мірою безцінним та  унікальним, адже студенти факультету в процесі навчання здобувають знання та практичні навички на базі передових лісогосподарських, геодезично-землевпорядних підприємств та Національного дендропарку «Софіївка» НАН України.

Крім того, основам наукових досліджень студенти факультету навчаються на базі наукових лабораторій, що функціонують на кожній з випускових кафедр факультету. Без перебільшення, ставши студентом факультету, та успішно навчаючись, при цьому, Ви оберете правильний шлях до успіху та забезпечите себе в майбутньому.

Проте, Ви знаєте, що навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва має ще цілу низку переваг?

Детальніше про це розповідається у  відеопрезентації, що пропонується Вашій увазі.

Валентина Мамчур,

заступник декана факультету лісового і садово-паркового господарства