Остання редакція: 01 листопада 2019

Обрано cтудентського лідера факультету лісового і садово-паркового господарства

31 жовтня 2019 року відбувся конкурс «Студентський лідер факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва».

Позмагатися за звання лідера студентської громади факультету виявили бажання: Павліченко Ігор (11-зм група), Нелепа Юрій (11-лг група), Ляховський Михайло (11-лг група), Шкляр Анастасія (21-сп група), Курбатова Анастасія (21-зм група), Хільченко Катерина (21-лг група), Мельник Маргарита (31-зм група).

Конкурс складався з чотирьох етапів.

-   І етап «Візитка». Кожен конкурсант представляв себе.

-   ІІ етап «План дій». Конкурсанти пропонували план дій у конкретній нетиповій ситуації.

-   ІІІ етап «Іспит на кмітливість». Учасники конкурсу відповідали на несподівані та каверзні запитання, які містили білети, наперед підготовані організаторами.

-  ІV етап «Талант». Конкурсанти представили свої таланти або хоббі.

Організатором конкурсу була Рада студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС. Ведучою заходу, вже традиційно, була неперевершена Неля Іщук, студентка 41-лг групи.

Всі етапи конкурсу оцінювало авторитетне та неупереджене журі у складі заступників декана факультету Ірини Козаченко, Ірини Удовенко та Валентини Мамчур, а також голови Ради студентського самоврядування факультету Вадима Мельника.

Варто зазначити, що конкурс був надзвичайно цікавим, веселим та видовищним. Всі конкурсанти заслужили численні оплески присутніх на святі. Проте, почесне звання студентського лідера факультету отримала Мельник Маргарита, яка представлятиме факультет на конкурсі «Студентський лідер Уманського національного університету садівництва».

Учасники конкурсу, глядачі та всі присутні на заході отримали масу позитивних вражень. В кінцевому підсумку – перемогла студентська дружба!

Вадим Мельник,

студент 21-лг групи,

голова Ради студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства