Остання редакція: 01 червня 2022

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції

31 травня 2022 року юні науковці факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС та науково-педагогічні працівники  кафедр факультету  активно долучились до участі у  Всеукраїнській студентській науковій конференції, приуроченій 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва, що відбулась в Уманському національному університеті садівництва. Цьогоріч секційні засідання були проведені в дистанційному форматі. Крім того, на всіх секційних засіданнях на факультеті доповіді юних науковців звучали як українською так і англійською мовами.

Валентин Поліщук,

декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС