Меню
Остання редакція: 26 травня 2023

Метри лишаються з нами: пам’яті доцента Степана РОМАНЧУКА

       25 травня 2023 року Рада студентського самоврядування  факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС спільно деканатом факультету лісового і садово-паркового господарства та науковою бібліотекою університету організували та провели виховний захід на тему «Метри лишаються з нами», присвячений пам’яті кандидата технічних наук, доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру нашого університету Степана РОМАНЧУКА (1932 – 2021). Участь у зустрічі взяли студенти та викладачі  факультету лісового і садово-паркового господарства. Під час зустрічі проведено урочисту презентацію підручника С. В. РОМАНЧУКА «Інженерна геодезія», який став підсумковою працею талановитого вченого та педагога. В ході заходу частину тиражу зазначеного видання, як заповідав автор, було передано науковій бібліотеці Уманського НУС.

       На початку зустрічі зі вступним словом виступив завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій КИСЕЛЬОВ, який окреслив значення підручника Степана РОМАНЧУКА для належної підготовки студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

       Жвавий інтерес та численні запитання від присутніх зумовили розповіді про Степана Васильовича кандидата сільськогосподарських наук, доцента Володимира КИРИЛЮКА, який у свій час був студентом С. В. РОМАНЧУКА, а також сина автора підручника – заступника директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Олега РОМАНЧУКА, який поділився спогадами про батька особистого змісту.

       Учасники заходу щиро вдячні співорганізаторам зустрічі, зокрема, Раді студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства, деканату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, який на зустрічі представляла  заступник декана факультету з виховної роботи Валентина МАМЧУР та науковій бібліотеці Уманського НУС (директор – Тетяна КРАВЧЕНКО) за вагомий внесок в організацію урочистого заходу.

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС