Остання редакція: 30 листопада 2023

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

30 листопада 2023 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У ньому взяли участь 19 здобувачів вищої освіти 3-4 курсів, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» і 206 «Садово-паркове господарство.

Студенти вирішували тестові завдання з комплексу фахових дисциплін у дистанційній системі Moodle, що дозволило об’єктивно оцінити їх рівень знань. Для організації проведення олімпіади та оцінювання результатів її учасників згідно з наказом по університету, було створено комісію у складі: декана факультету Валентина ПОЛІЩУКА,  завідувача кафедри садово-паркового господарства Юлії ВЕЛИЧКО, завідувача кафедри лісового господарства Світлани АДАМЕНКО, доцентів Михайла ОСІПОВА та Ірини ІВАЩЕНКО.

Переможцями олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» у розрізі спеціальностей стали:

205 «Лісове господарство»

1 місце – МОРОЗОВ Олег Русланович;

2 місце – ГЕРАСИМЕНКО Ростислав Іванович;

3 місце – КІЛЬЧЕВСЬКИЙ Андрій Васильович.

206 «Садово-паркове господарство»

1 місце – ЦВІТНИЦЬКА Анна Олегівна;

2 місце – ДІСЮК Ангеліна Михайлівна;

3 місце – ПОРОЩУК Василь Васильович.

Вітаємо переможців та зичимо їм подальших успіхів!

Ірина ІВАЩЕНКО,

доцент кафедри лісового господарства Уманського НУС

(від імені та за дорученням членів комісії)