Остання редакція: 29 серпня 2024

День вшанування захисників на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

Науково-педагогічні працівники, Рада студентського самоврядування та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС долучились до заходів, пов’язаних із  ввшануванням пам`яті захисників.

Зокрема, викладачі факультету провели виховний захід, присвячений викладачам та студентам, які захищають Україну від загарбників. Крім того, викладачі та студенти факультету вшанували покладанням квітів пам'ять захисників, що полягли у війні, а також долучились до збору коштів на користь ЗСУ.

Едуард ШИЛО,

студент 21-лг групи, Голова Ради студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС