Остання редакція: 07 травня 2024

Чергова допомога захиснику

Днями працівниками кафедр лісового, садово-паркового господарства та геодезії. картографії і кадастру факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено збір коштів на придбання необхідних речей та медикаментів  для  працівника оранжерейно-тепличного комплексу нашого університету, а нині – воїна ЗСУ Олександра ПАНАСЕНКА.

Пакунки з речами та великодніми смаколиками від Уманського НУС були надіслані через уманську волонтерську організацію «Разом» і найближчим часом будуть вручені нашому захиснику.

Щодня дякуємо нашим захисникам та в міру сил і можливостей намагаємось допомагати їм.

Володимир ВІТЕНКО,

доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства Уманського НУС