Меню
Остання редакція: 10 лютого 2020

193 "Геодезія та землеустрій"

ОР "Бакалавр" на базі повної загальної освіти

№   зп

Група ПІБ
1 11-зм Башинський Олексій Сергійович
2 11-зм Грубий Владислав Сергійович
3 11-зм Джуманязов Вадим Сергійович
4 11-зм Дробот Володимир Володимирович
5 11-зм Дубін Лілія Олегівна
6 11-зм Євченко Владислав Олександрович
7 11-зм Крикун Руслан Ігорович
8 11-зм Ламбурський Олександр Борисович
9 11-зм Мізерака Ярослав Олександрович
10 11-зм Мовчан Денис Сергійович
11 11-зм Павліченко Ігор Олегович
12 11-зм Руссу Марія Володимирівна
13 11-зм Салтиков Валентин Артурович

ОР "Бакалавр" на базі ОКР "Молодший спеціаліст" за скороченим терміном навчання

№ з/п Група Прізвище, ім҆я, по батькові
1 11 к-зм Алійчук Вадим Борисович
2 11 к-зм Гребенюк Вікторія Леонідівна
3 11 к-зм Дудненко Анна Вячеславівна
4 11 к-зм Загородній Андрій Юрійович
5 11 к-зм Запорожець Марина Олексіївна
6 11 к-зм Зеленько Микола Анатолійович
7 11 к-зм Коваленко Марина Михайлівна
8 11 к-зм Кураш Артур Сергійович
9 11 к-зм Лясковський Ігор Володимирович
10 11 к-зм Ночовна Анастасія Юріївна
11 11 к-зм Семерик Олександр Олександрович
12 11 к-зм Соколовський Владислав Дмитрович
13 11 к-зм Харченко Олена Юріївна
14 11 к-зм Ястремський Микола Олександрович

ОР "Магістр"

№   зп

Група ПІБ
1 11 м-зм Баркар Олександр Володимирович
2 11 м-зм Власюк Станіслав Володимирович
3 11 м-зм Гевко Тетяна Степанівна
4 11 м-зм Глушенко Максим Васильович
5 11 м-зм Гуцал Ярослав Олегович
6 11 м-зм Дерев`янко Вікторія Вадимівна
7 11 м-зм Драгоненко Владислав Ігорович
8 11 м-зм Зелінська Наталія Олександрівна
9 11 м-зм Клинова Ольга Олександрівна
10 11 м-зм Коцупера Олег Ігорович
11 11 м-зм Нікітін Станіслав Миколайович
12 11 м-зм Нікул Павло Петрович
13 11 м-зм Пархомець Ярослав Сергійович
14 11 м-зм Пастухов Дмитро Володимирович
15 11 м-зм Печиборщ Юрій Валерійович
16 11 м-зм Подолянюк Євгеній Олександрович
17 11 м-зм Поліщук Роман Олександрович
18 11 м-зм Сірченко Віктор Миколайович
19 11 м-зм Тищенко Едуард Валерійович