Остання редакція: 18 грудня 2020

Захист магістерських кваліфікаційних робіт на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС пройшов успішно

Наразі на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва успішно завершився  захист магістерських кваліфікаційних робіт. Знаково, що цьогоріч кваліфікаційні роботи захищали  студенти-магістранти денної і заочної форми навчання   не лише за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство», але й 193 «Геодезія і землеустрій».

Тож побажаємо нашим магістрам успіхів у праці. Нехай ваші дипломи приносять кожному з вас стабільні та достатні  за рівнем доходи! Карєрного зростання кожному з вас, удачі та всіляких гараздів! І не забувайте рідний університет та факультет, на якому кожен із вас успішно опанував фахові знання і навики.

Ірина Козаченко,

заступник декана факультету лісового і садово-паркового господарства

Уманського національного університету садівництва