Меню

Новини

25.05.2019
Змагання втаємничених Читати повністю

Змагання втаємничених

Згідно плану роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру до 175-річчя від заснування Уманського національного університету садівництва, 23 травня на кафедрі відбувся геодезичний брейн-ринг.

Читати повністю

22.05.2019
Пам’ятаємо про трагедію кримськотатарського народу Читати повністю

Пам’ятаємо про трагедію кримськотатарського народу

Радою студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства напередодні 175-річчя Уманського національного університету садівництва, була організована тематична виховна година, на якій організатори нагадали нам всім про одну з трагедій в новітній історії України – депортацію кримськотатарського народу.

Читати повністю

22.05.2019
Бажаємо успіхів на олімпіаді! Читати повністю

Бажаємо успіхів на олімпіаді!

Честь Уманського національного університету садівництва у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 205 «Лісове господарство» відстоюють: Віталій Клименко, Олександр Самородченко та Анастасія Кєн. Тож побажаємо нашим студентам – учасникам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «205 «Лісове господарство» високих успіхів на Всеукраїнській олімпіаді!

Читати повністю

21.05.2019
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ Читати повністю

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні».

Читати повністю

Кафедра лісового господарства

21.05.2019
Наукова співпраця із Національним дендрологічним парком «Софіївка» Читати повністю

Наукова співпраця із Національним дендрологічним парком «Софіївка»

У рамках договору про наукову співпрацю із Національним дендрологічним парком «Софіївка» НААН України науково-дослідна лабораторія сучасних геодезичних технологій кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва проводить геодезичні спостереження за об’єктами, що розташовані на схилах, у місцях підвищеної вологості, зазнають впливу води і низьких температур. Метою спостережень є контроль стану та положення у просторі таких об’єктів.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

20.05.2019
НОВІ ГРАНІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ФОТОГРАММЕТРІЇ Читати повністю

НОВІ ГРАНІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ФОТОГРАММЕТРІЇ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора кафедри геодезії, картографії і кадастру Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні» На лекції були присутні викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, інших кафедр факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, а також студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

16.05.2019
Вишиванка – одяг вільних! Читати повністю

Вишиванка – одяг вільних!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадаструфакультету лісового і садово-паркового господарства, напередодні святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва, долучився до цьогорічного святкування Міжнародного дня вишиванки.

Читати повністю

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

16.05.2019
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА Читати повністю

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Cтуденти і науково-педагогічні працівники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС 16 травня 2019 р. святкували Міжнародний день вишиванки.

Читати повністю