ОБ’ЄДНАННІ НАУКОЮ Читати повністю

ОБ’ЄДНАННІ НАУКОЮ

26 квітня 2024 року, в рамках секційного засідання наукової студентської конференції, присвяченої 160 річчю від дня народження видатного науковця в галузі біологічних наук, професора Й. К. Пачоського та наукового семінару "Основи лісотипологічних досліджень в аспекті наближеного до природи лісівництва", здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри лісового господарства зібрались разом, щоб висвітлити та обговорити результати своїх наукових досліджень.

Кафедра лісового господарства

«Український едем» Читати повністю

«Український едем»

Колектив кафедри лісового господарства у погожий весняний день, а саме 9 квітня, коли сяяло сонечко та була привітна погода відвідали «Український Едем», що знаходиться в с. Роги Уманського району за запрошенням колекціонера Дорошенка Сергія Івановича.

Кафедра лісового господарства

ГЕОДЕЗИСТИ УНУС НА ДНЯХ НАУКИ Читати повністю

ГЕОДЕЗИСТИ УНУС НА ДНЯХ НАУКИ

25 квітня 2024 року активну участь у заходах із нагоди Днів науки, які щорічно проводить Уманський національний університет садівництва, взяли викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено секційне засідання, в ході якого студенти представили наукові доповіді з актуальних проблем досліджень у геодезії та землеустрої.

ЯКОСТІ ОСВІТИ – ОСОБЛИВУ УВАГУ Читати повністю

ЯКОСТІ ОСВІТИ – ОСОБЛИВУ УВАГУ

24 квітня 2024 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у загальноуніверситетському вебінарі, організованому відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС з метою сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників. Ведучою вебінару була завідувач вищезгаданого відділу Ніна ПІТЕЛЬ.

24.04.2024
Вебінар на тему: «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку» Читати повністю

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності НПП кафедри садово-паркового господарства взяли участь у вебінарі на тему: «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку», який відбувся 24 квітня 2024 року. Спікером вебінару була завідувач відділу моніторингу якості освіти Ніна ПІТЕЛЬ.

Кафедра садово-паркового господарства

24.04.2024
Участь НПП факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС у черговому вебінарі «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку» Читати повністю

Учасниками вебінару «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку», проведеного НКЦ післядипломної освіти та дороадництва Уманського НУС та завідувачем відділу моніторингу якості освіти Ніною ПІТЕЛЬ, серед інших, були науково-педагогічні працівники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.

Практична підготовка студентів – складова навчального процесу Читати повністю

Практична підготовка студентів – складова навчального процесу

22 квітня студенти 31-сп групи спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» разом із викладачем-стажистом Ліліаною КАЛЮЖНОЮ провели практичне заняття з дисципліни: «Озеленення населених місць» в Національному дендрологічному парку «Софіївка» та відвідали локацію масового цвітіння магнолій.

Кафедра садово-паркового господарства

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ Читати повністю

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ

22 квітня 2024 року культурне людство відзначає 300-річчя видатного німецького філософа й природодослідника-землезнавця Іммануїла Канта (1724 – 1804), який, без перебільшення, поставив на нові рейки європейську наукову та філософську думку. І. Кант був основоположником класичної німецької філософії, творцем гіпотези про походження Всесвіту, що не втратила значення до нашого часу, а також автором класифікації наук, значною мірою актуальної дотепер.

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ Читати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ

Зустрічі з роботодавцями вже стали доброю традицією кафедри геодезії, картографії і кадастру, вони істотно сприяють вдалому вибору майбутнього місця роботи студентів після закінчення ними університету. 19 квітня 2024 року проведено зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкголдером, директором ФОП «Глобенко О. В.», сертифікованим землевпорядником Олександром ГЛОБЕНКОМ. Це вже не перша зустріч Олександра Васильовича зі студентами-геодезистами Уманського НУС.