23.02.2018
Відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності «Садово-паркове господарство» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Читати повністю

21 лютого 2018 року відбувся захист дипломних робіт студентів денної форми навчання за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».

08.02.2018
Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Садово-паркове господарство» Читати повністю

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Садово-паркове господарство»

Як стати студентом вишу за спеціальністю «Садово-паркове господарство». Умови та процедура вступу. ЗНО. Перелік необхідних документів.

05.01.2018

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Садово-паркове господарство»