ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ – 2024 Читати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ – 2024

13 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру, доценти Ірина УДОВЕНКО та Михайло ШЕМЯКІН здійснили поїздку до славного міста Тальне з профорієнтаційною метою. Цільовою аудиторією агітаторів були майбутні випускники Відокремленого структурного підрозділу "Тальнівський будівельно-економічний фаховий коледж Уманського національного університету садівництва".

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

Онлайн-лекція на тему: «Національна інвентаризація лісів» Читати повністю

Онлайн-лекція на тему: «Національна інвентаризація лісів»

14 березня науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Уманського національного університету садівництва, які навчаються за спеціальністю 205 «Лісове господарство», долучились до онлайн-лекції на тему: «Національна інвентаризація лісів». Спікер: заступник начальника Центру національної інвентаризації лісів Крістіна Тосунова.

15.03.2024
Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві» Читати повністю

Інтенсивний курс «Організація та управління бізнесом в садівництві»

У рамках інтенсивного курсу «Організація та управління бізнесом в садівництві» для жінок Дмитрушківської громади проведено заняття з декоративного садівництва та принципів функціонування декоративних розсадників на кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС.

Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність» Читати повністю

Онлайн-вебінар: «Антикорупція та доброчесність»

12 березня 2024 року НПП кафедри садово-паркового господарства взяли участь в онлайн-вебінарі на тему: «Антикорупція та доброчесність», який провела Людмила МАШКОВСЬКА – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в УНУС.

ЩЕ РАЗ – ПРО АНТИКОРУПЦІЮ ТА АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ Читати повністю

ЩЕ РАЗ – ПРО АНТИКОРУПЦІЮ ТА АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру постійно беруть участь в університетських заходах, спрямованих на підвищення рівня педагогічної майстерності. Зокрема, 12 березня 2024 року було проведено онлайн-вебінар на тему «Антикорупція та доброчесність», ведучою якого була уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському НУС Людмила Машковська.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру

14.03.2024
Публічна презентація дисертаційної роботи на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства Читати повністю

12 березня 2024 року на розширеному засіданні кафедри садово-паркового господарства УНУС відбулася публічна презентація дисертаційної роботи Струтинської Юлії Вікторівни.

13.03.2024
ЛЕКЦІЯ КОЛЕГИ-НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ  ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ Читати повністю

ЛЕКЦІЯ КОЛЕГИ-НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

13 березня 2024 року для проведення онлайн-лекції здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 205 «Лісове господарство» була запрошена завідувач кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету, кандидат біологічних наук, доцент Інгріда Чемерис. Тематика лекції стосувалась питань глобальних екологічних проблем.

09.03.2024
Традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем землевпорядника! Читати повністю

Традиційно щиро та сердечно вітаємо з Днем землевпорядника!

Всіх землевпорядників та працівників землевпорядних служб щиро та сердечно вітаємо з професійним святом – Днем землевпорядника!

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВИМІРЮВАННЯ ТАКСАЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ ДЕРЕВ Читати повністю

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВИМІРЮВАННЯ ТАКСАЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ ДЕРЕВ

Важливою складовою якісної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 205 Лісове господарство є вміння здійснювати вимірювання основних таксаційних показників дерев. Саме тому, для оволодіння навичками визначення висоти та діаметра ростучого дерева з використанням різного лісотаксаційного обладнання, доцентами кафедри лісового господарства Іриною Іващенко та Галиною Іщук було проведено позааудиторне практичне заняття для здобувачів ОР «Бакалавр».