Остання редакція: 27 вересня 2017

Вибори членів студентського самоврядування

Закон України "Про вищу освіту"  передбачає обов’язкове функціонування у вищих навчальних закладах студентського самоврядування як інституту, що забезпечує участь здобувачів вищої освіти в управлінні навчальним закладом, представництво і захист їх прав та інтересів, сприяє соціальному становленню та громадянській активності, набуттю управлінського досвіду та розуміння відповідальності.

На основі частини другої статті 40 «...про студентське самоврядування...» Закону України "Про вищу освіту"  на факультеті лісового і садово-паркового господарства 27 вересня 2017 року шляхом таємного голосування були проведені вибори членів студентського самоврядування.

За результатами голосування було обрано наступних представників студентської молоді: Крайнова Анна; Клименко Віталій; Юркова Марія; Поліщук Катерина; Кєн Анастасія; Мамчур Євгеній.

Володимир Кульбіцький, заступник декана з виховної роботи студентів