Остання редакція: 23 листопада 2017

Трагічні роки України (1932-1933)

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – голодомор, який забрав мільйони людських життів.

У четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору.

Студенський актив факультету лісового і садово-паркового господарства, на чолі з Анною Крайновою, приєднався до акції, виготовивши наліпки що символізують пам'ять про загиблих в ті буремні трагічні роки.

У згадку про мільйони загиблих Український інститут національної пам'яті закликає всіх жителів України 25 листопада 2017 року о 16:00 годині приєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання. Також закликаємо в знак пам’яті тих трагічних днів, із настанням темряви запалити та поставити на підвіконня свічку так, щоб її було видно з вулиці – на знак скорботи і пам'яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Крайнова Анна, голова ради студентського самоврядування факультету