Остання редакція: 18 жовтня 2018

Справжні козаки навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства

За гарною традицією 17 жовтня в Уманському національному університеті садівництва проведено змагання «Козацькі забави», приурочені до Дня Захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. У змаганнях брали участь 6 команд,  склад яких сформували сильні, кмітливі та вправні представники факультетів університету. Серед них команда факультету лісового і садово-паркового господарства "Лісова братія".

Метою заходу був не лише фізичний розвиток студентів, але й прагнення прилучити їх до національних традицій, звичаїв та обрядів, загальнолюдських цінностей, козацької моралі.

Козацький дух, силу, мужність та витривалість студентів перевіряли у спортивних конкурсах: піднімання гирь, перетягуванні канату та автомобіля.

Спритність команди продемонстрували у конкурсах зі швидкого поїдання вареників та одягання традиційного козацького одягу - сорочки та шаровар.

А щирість і велич козацької душі розгорнулась в написанні листа до коханої жінки.

Приємним є те, що команда лісового та садово-паркового господарства "Лісова братія" зайняла почесне ІІ місце.

Щиро вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо кожному з них нових перемог і підкорення нових вершин!