Остання редакція: 25 грудня 2023

Щиро та сердечно вітаємо магістрів факультету лісового і садово-паркового господарства з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

В період з 14 по 25 грудня 2023 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальностей 205 Лісове господарство, освітня програма Лісове господарство, 193 Геодезія та землеустрій, освітня програма Геодезія та землеустрій, а також 206 Садово-паркове господарство, освітня програма Садово-паркове господарство.

Результати захистів показали, що студенти-магістранти перелічених  спеціальностей мають високий рівень підготовки. Тож усім випускникам, чиї кваліфікаційні роботи були допущені до захисту, присвоєно кваліфікацію Магістрів з відповідних спеціальностей.

Вітаємо наших магістрів з успішним захистом їх кваліфікаційних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Валентин ПОЛІЩУК,

декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС,