Остання редакція: 17 квітня 2018

Команда факультету «Колючки» зайняла почесне ІІІ місце в І етапі аграрно-політичних дебатів в Уманському НУС

Днями в Уманському національному університеті садівництва відбувся перший тур аграрно-політичних дебатів.

Сучасний студент – це не просто активна молода людина, а насамперед, цілеспрямований, комунікативний дослідник, який вміло орієнтується в інформаційному полі безлічі точок зору, вміє обирати та обґрунтовує власний вибір, володіє мистецтвом самостійного вирішення актуальних проблем. Саме рішучість і глибинне пізнання проблеми стали ключовими критеріями для відбору учасників кожної з команд, які взяли участь у І етапі аграрно-політичних дебатів, що відбулися в Уманському національному університеті садівництва.

З вітальним словом до присутніх звернувся  перший проректор університету Іван Мостов’як, який наголосив на  важливості подібних заходів і побажав журі об’єктивності, а учасникам – успіхів і впевненості.

Активними учасниками аграрно-політичних дебатів стали наступні 6 команд:

• «Легіон» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • «Арго» – факультет агрономії;
  • «Ембарго» – факультет економіки і підприємництва;
  • «Метод да Вінчі» – факультет менеджменту;
  • «Авангард» – інженерно-технологічний факультет;
  • «Колючки» – факультет лісового і садово-паркового господарства.

Факультет лісового і садово-паркового господарства представляли такі студенти:

• Поліщук Олександр – капітан, студент 21-сп;
  • Поліщук Катерина – студентка 31-сп;
  • Сухецька Анастасія – студентка 11м-сп.

«Скасування спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників – збереження податкових переваг» –таким було питання, з якого дискутували студенти нашого факультету лісового і садово-паркового господарства. Члени команди «Колючки» показали відмінні знання та вміння, які допомогли їм вибороти призове ІІІ місце.

Щиро вітаємо студентів з зайнятим почесним третім місцем у аграрно-політичних дебатах! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і підкорення нових вершин.