Меню
Остання редакція: 02 січня 2020

Навчальний рейтинг студентів

СПИСОК
студентів факультету Лісового і садово-паркового господарства
з визначеним рейтингом за підсумками семестрового контролю
в І семестрі 2019-20 навчального року
Студенти 1 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11-зм Мізерака Ярослав Олександрович 88,50  
2 11-зм Ламбурський Олександр Борисович 82,00 АТО
Кількість державних місць в групі: 2
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Студенти 1 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11-лг Воробйов Олександр Вікторович 88,71  
2 11-лг Орчиков Андрій Андрійович 65,57 Сирота
Кількість державних місць в групі: 2
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Студенти 1 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11-сп Балабак Олександр Олександрович 92,86  
2 11-сп Вовк Віта Олександрівна 88,86  
3 11-сп Орел Мальвіна Русланівна 86,00  
Кількість державних місць в групі: 3
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Студенти 1 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (коледжі)
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 к-зм Гребенюк Вікторія Леонідівна 85,88  
2 11 к-зм Алійчук Вадим Борисович 76,75  
3 11 к-зм Харченко Олена Юріївна 76,75  
4 11 к-зм Коваленко Марина Михайлівна 75,88  
5 11 к-зм Зеленько Микола Анатолійович 72,88  
6 11 к-зм Соколовський Владислав Дмитрович 71,88  
7 11 к-зм Семерик Олександр Олександрович 71,75  
8 11 к-зм Загородній Андрій Юрійович 70,63  
9 11 к-зм Лясковський Ігор Володимирович 70,63  
Кількість державних місць в групі: 14
Кількість студентів, які мають заборгованість: 5
Студенти 1 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» (коледжі)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 к-лг Васильченко Вадим Віталійович 86,38  
2 11 к-лг Дорошенко Віктор Анатолійович 86,38  
3 11 к-лг Петришен Олександр Сергійович 82,00  
4 11 к-лг Ісаченко Денис Сергійович 80,00  
5 11 к-лг Фурманюк Назарій Олегович 79,63  
6 11 к-лг Якубенко Володимир Валерійович 78,88 АТО
7 11 к-лг Шалівський Анатолій Миколайович 78,13 І
8 11 к-лг Гайдовська Євгенія Володимирівна 77,50  
9 11 к-лг Луганський Павло Сергійович 77,38  
10 11 к-лг Московченко Адам Станіславович 76,88  
11 11 к-лг Дядюша Олександр Анатолійович 76,50  
12 11 к-лг Литвиненко Максим Сергійович 76,00  
13 11 к-лг Сущенко Олександр Олександрович 75,88  
14 11 к-лг Козубенко Сергій Валерійович 75,75  
15 11 к-лг Гунько Віталій Павлович 75,63  
16 11 к-лг Василенко Владислав Віталійович 75,50  
17 11 к-лг Андроник Дмитро Адамович 75,00  
18 11 к-лг Сипливий Владислав Юрійович 75,00  
Кількість державних місць в групі: 20
Кількість студентів, які мають заборгованість: 2
Студенти 1 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» (коледжі)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 к-сп Кудрявцев Іван Олегович 87,67  
2 11 к-сп Кравчук Валентин Миколайович 80,78 АТО
3 11 к-сп Шалівський Вадим Миколайович 79,22 І
4 11 к-сп Гельман Євгеній Володимирович 79,00  
5 11 к-сп Манчук Тетяна Ігорівна 78,44 АТО
6 11 к-сп Ігнатьєв Віталій Дмитрович 78,22  
7 11 к-сп Сочінська Тетяна Андріївна 77,00  
8 11 к-сп Дворянчук Олексій Леонідович 76,00  
9 11 к-сп Бойло Володимир Богданович 75,89  
10 11 к-сп Візняк Артем Володимирович 75,22  
11 11 к-сп Михтюк Дмитро Сергійович 74,67  
12 11 к-сп Слоква Богдан Петрович 74,67  
13 11 к-сп Крилов Тарас Борисович 71,89  
Кількість державних місць в групі: 15
Кількість студентів, які мають заборгованість: 2
Студенти 1 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (магістри)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 м-зм Драгоненко Владислав Ігорович 93,75  
2 11 м-зм Тищенко Едуард Валерійович 92,88  
3 11 м-зм Гевко Тетяна Степанівна 89,75  
4 11 м-зм Подолянюк Євгеній Олександрович 84,00  
5 11 м-зм Коцупера Олег Ігорович 83,38  
6 11 м-зм Нікітін Станіслав Миколайович 83,00  
7 11 м-зм Дерев`янко Вікторія Вадимівна 79,75  
8 11 м-зм Зелінська Наталія Олександрівна 79,63 АТО
9 11 м-зм Пастухов Дмитро Володимирович 79,13  
10 11 м-зм Клинова Ольга Олександрівна 78,25  
11 11 м-зм Власюк Станіслав Володимирович 77,88  
12 11 м-зм Сірченко Віктор Миколайович 76,88  
13 11 м-зм Нікул Павло Петрович 76,38  
14 11 м-зм Глушенко Максим Васильович 75,88  
Кількість державних місць в групі: 15
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 1 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» (магістри)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 м-лг Шпілка Магдалина Михайлівна 93,63  
2 12 м-лг Клименко Віталій Віталійович 91,50  
3 12 м-лг Чумак Дмитро Олександрович 90,38  
4 11 м-лг Дяконенко Ярослав Сергійович 88,13  
5 12 м-лг Вдовенко Андрій Миколайович 85,43  
6 11 м-лг Хмарук Олександр Іванович 84,25  
7 11 м-лг Остапишен Назар Михайлович 84,00  
8 11 м-лг Ворона Віктор Іванович 83,13  
9 11 м-лг Горенчук Гордій Олександрович 82,13  
10 11 м-лг Рудь Олександр Сергійович 82,13  
11 11 м-лг Товстик Олександр Миколайович 80,75  
12 12 м-лг Комаров Максим Олександрович 80,75  
13 11 м-лг Вайсман Олександр Олексійович 80,50  
14 12 м-лг Радванський В`ячеслав Юрійович 80,38  
15 12 м-лг Пиріг Антон Юрійович 80,25  
16 12 м-лг Ясінський Олександр Володимирович 79,13  
17 12 м-лг Гибало Богдан Олександрович 78,88  
18 12 м-лг Фрате Богдан Васильович 77,50  
19 11 м-лг Тараненко Дмитро Ігорович 77,38  
20 12 м-лг Степанюк Гліб Олександрович 77,25  
21 12 м-лг Гуляєв Олександр Михайлович 77,00  
22 11 м-лг Сипливий Микола Юрійович 76,75  
23 12 м-лг Мальцев Олександр Володимирович 76,75  
24 11 м-лг Красюнок Юрій Вікторович 76,38  
25 11 м-лг Андреєв Євгеній Миколайович 75,88  
26 12 м-лг Журба Владислав Анатолійович 75,75  
27 12 м-лг Самотюк Володимир Сергійович 75,75  
28 12 м-лг Ткаченко Сергій Володимирович 75,75  
29 11 м-лг Шапран Володимир Іванович 75,63  
30 11 м-лг Карита Назар Григорович 75,50  
31 11 м-лг Козирєв Микола Олександрович 70,13  
32 12 м-лг Бондаренко Денис Володимирович 69,75 АТО
Кількість державних місць в групі: 36
Кількість студентів, які мають заборгованість: 4
Студенти 1 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» (магістри)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 11 м-сп Басун Олена Олександрівна 92,13  
2 11 м-сп Михайлова Наталія Володимирівна 90,00  
3 11 м-сп Калюжна Ліліана Володимирівна 88,63  
4 11 м-сп Юркова Марія Олександрівна 86,88  
5 11 м-сп Колчак Ольга Олексіївна 86,25  
6 11 м-сп Братащук Тарас Петрович 83,63  
7 11 м-сп Хмельнюк Дмитро Васильович 82,63  
8 11 м-сп Боровик Таїса Володимирівна 81,13  
9 11 м-сп Поліщук Катерина Юріївна 79,88  
10 11 м-сп Задояний Максим Миколайович 79,75  
11 11 м-сп Комишний Віталій Петрович 79,25  
12 11 м-сп Євтушенко Микола Євгенійович 77,38  
13 11 м-сп Бутенко Віктор Вікторович 76,50  
14 11 м-сп Діденко Максим Сергійович 75,75  
15 11 м-сп Сапа Антон Володимирович 75,63  
16 11 м-сп Лиса Марія Олегівна 74,75  
17 11 м-сп Рудоман Тетяна Вадимівна 74,63  
18 11 м-сп Чечін Олександр Юрійович 72,50  
Кількість державних місць в групі: 20
Кількість студентів, які мають заборгованість: 2
Студенти 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21-зм Курбатова Анастасія Олександрівна 91,43  
2 21-зм Зеленков Валерій Олександрович 63,86 АТО
Кількість державних місць в групі: 2
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Студенти 2 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21-лг  Мельник Вадим Юрійович  92,29  
2 21-лг Хільченко Катерина Сергіївна 83,00  
3 21-лг Депутат Роман Олегович 74,14  
4 21-лг Сушицький Максим Олександрович 72,00  
Кількість державних місць в групі: 6
Кількість студентів, які мають заборгованість: 2
Студенти 2 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21-сп Шкляр Анастасія Вікторівна 91,00  
2 21-сп Шаліна Олена Геннадіївна 90,86  
3 21-сп Ковальчук Марія Юріївна 79,43  
4 21-сп Гуцалюк Юлія Олександрівна 74,86  
5 21-сп Кондратюк Олег Вікторович 65,71 Сирота
Кількість державних місць в групі: 6
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (коледжі)
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21 к-зм Коваленко Каріна Олександрівна 87,75  
2 21 к-зм Кондрашевич Ольга Іванівна 79,38  
3 21 к-зм Горбач Надія  Вікторівна 78,88  
4 21 к-зм Забудський Віталій Сергійович 72,63  
5 21 к-зм Кавецький Назар Іванович 70,75  
6 21 к-зм Осауленко Павло Вадимович 70,75  
7 21 к-зм Головань Іванна Сергіївна 70,63 Переселенка
8 21 к-зм Мамчур Микола Васильович 68,75  
9 21 к-зм Архипенко Олексій Володимирович 67,00  
10 21 к-зм Сторчак Ірина Вікторівна 74,00  
Кількість державних місць в групі: 11
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 2 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» (коледжі)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21 к-лг Марченко Віталій Валентинович 79,14  
2 21 к-лг Костецький Остап Васильович 78,13  
3 21 к-лг Костецький Віталій Васильович 77,88  
4 21 к-лг Левченко Михайло Олександрович 77,00  
5 21 к-лг Демиденко Ігор Миколайович 76,88  
6 21 к-лг Мороз Юрій Олександрович 76,00  
7 21 к-лг Писанко Руслан Петрович 75,75  
8 21 к-лг Теплуха Віталій Володимирович 74,50  
9 21 к-лг Кирилюк Іван Андрійович 72,63  
10 21 к-лг Коваленко Святослав Ігорович 67,38  
Кількість державних місць в групі: 16
Кількість студентів, які мають заборгованість: 6
Студенти 2 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» (коледжі)
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 21 к-сп Єфіменко Катерина Валеріївна 94,44  
2 21 к-сп Жук Владислав Вікторович 79,22  
3 21 к-сп Довгаль Віталій Васильович 77,44  
Кількість державних місць в групі: 6
Кількість студентів, які мають заборгованість: 3
Студенти 3 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 31-зм Мельник Маргарита Валеріївна 91,38  
2 31-зм Озаринський Станіслав Володимирович 86,00  
Кількість державних місць в групі: 3
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 3 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 31-лг Левендюк Євген Володимирович 94,22  
2 31-лг Самородченко Олександр Володимирович 91,22  
3 31-лг Глушко Богдан Борисович 90,00  
4 31-лг Панченко Євгеній Олександрович 87,56  
5 31-лг Описаний Максим Романович 84,78  
6 31-лг Хаврук Артем Ігорович 84,33  
7 31-лг Смик Микола Іванович 82,22  
8 31-лг Дубовий Ярослав Олександрович 79,89  
9 31-лг Данчевська Анна Олександрівна 77,00  
10 31-лг Савіцький Назарій Олександрович 75,89  
11 31-лг Козуб Роман Вікторович 75,22  
12 31-лг Безчасний Руслан Валерійович 74,56  
13 31-лг Григорян Мкртич Гагікович 71,29  
14 31-лг Рибак Анатолій Анатолійович 70,89  
15 31-лг Бадига Петро Петрович 69,11  
Кількість державних місць в групі: 16
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 3 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 31-сп Ковальчук Вікторія Олександрівна 93,89  
2 31-сп Кошелюк Анастасія Ігорівна 93,22  
3 31-сп Похилюк Марія Сергіївна 92,00  
4 31-сп Кучерявий Микола Миколайович 91,44  
5 31-сп Фоменко Наталія Георгіївна 80,11  
6 31-сп Вовк Олександр Сергійович 74,89  
7 31-сп Єлізарова Олександра Дмитрівна 67,56 Сирота
8 31-сп Маляренко Дмитро Олександрович 65,67 Інвалід
Кількість державних місць в групі: 9
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 4 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
№ з/п Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 41-зм Колос Вадим Миколайович 92,56  
2 41-зм Медведев Анатолій Олександрович 83,67  
3 41-зм Колядюк Богдана Вікторівна 68,11  
Кількість державних місць в групі: 3
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Студенти 4 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 41-лг Баденко Андрій Сергійович 94,13  
2 41-лг Іщук Неля Станіславівна 83,75  
3 41-лг Дяченко Анастасія Сергіївна 80,50  
4 41-лг Куспляк Дмитро Олександрович 75,00  
5 41-лг Снігур Олег Віталійович 74,88  
Кількість державних місць в групі: 6
Кількість студентів, які мають заборгованість: 1
Студенти 4 курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»
Академічна група Прізвище, ім’я, по батькові Рейтинговий бал Примітка*
1 41-сп Скорохід Вікторія Василівна 93,33  
2 41-сп Поліщук Олександр Олександрович 92,44  
3 41-сп Крайнова Аня Іванівна 87,89  
4 41-сп Мамчур Євгеній Олександрович 87,56  
5 41-сп Третьякова Тетяна Олексіївна 86,89  
6 41-сп Бойчук Руслана Олегівна 83,00  
7 41-сп Кравець Марія Олександрівна 75,67  
Кількість державних місць в групі: 7
Кількість студентів, які мають заборгованість: 0
Кількість державних місць по факультету: 218
[[getDepDocs? &type=