Події та оголошення

Стань геодезистом -  будь в тренді! Читати повністю
10.07.2019

Стань геодезистом - будь в тренді!

Уманський національний університет садівництва. що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

Майстер-клас з живопису Читати повністю
04.07.2019

Майстер-клас з живопису

Cтуденти-активісти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відвідали гурток малювання в Уманському міському Центрі розвитку дитини.

ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» Читати повністю
27.06.2019

ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Нещодавно викладач кафедри лісового господарство Уманського національного університету садівництва Василь Шпак разом з головним лісничим ДП «Лисянське лісове господарство» Віталієм Марусичем та лісником Лисянського лісництва Романом Козаком провели огляд лісових культур на крутосхилах в урочищі Смільченці.

Читати повністю

Працюють експертні комісії на факультеті лісового і садово-паркового господарства Читати повністю
26.06.2019

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва працюють експертні акредитаційні комісії.