Остання редакція: 23 лютого 2018

Захист магістрів за спеціальностями 205 "Лісове господарство" та 206 "Садово-паркове господарство"

21-22 лютого 2018 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відбувся захист магістерських робіт та проектів студентів денної форми навчання за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство». До захисту було допущено 25 студентів.

Екзаменаційною комісією відзначено високий рівень підготовки студентів. Дипломні роботи та проекти відповідають вимогам, виконані на високому науково-методичному рівні.

Головою екзаменаційної комісії із захисту випускових робіт призначено академіка Лісівничої академії наук України, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри лісівництва НЛТУ України Мазепу Василя Григоровича. Члени екзаменаційної комісії: заступник голови екзаменаційної комісії, декан факультету лісового і садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Поліщук Валентин Васильович; завідувач кафедри лісового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Шлапак Володимир Петрович; завідувач кафедри садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Балабак Анатолій Федорович; секретар – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Іщук Галина Петрівна.

Вітаємо студентів з успішним захистом. Сподіваємося, що здобуті за період навчання знання стануть міцним фундаментом для побудови успішної кар’єри. Успіхів вам на професійній ниві, легкої долі та реалізації задуманих планів!

Деканат лісового і садово-паркового господарства