Остання редакція: 11 квітня 2019

Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 13 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції. Одним із завдань організації благодійних заходів є виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України.

Студенти Уманського національного університету садівництва, у тому числі факультету лісового і садово-паркового господарства, не залишились байдужими до людей, які потребують допомоги та охоче долучились до збору коштів у рамках акції «Серце до Серця».

На зібрані кошти, відповідно до договору, благодійний фонд придбає медичне обладнання в дитячу лікарню міста Умань для діагностики і лікування хворих дітей.

Ірина Удовенко, заступник декана з організаційної роботи студентів