Остання редакція: 08 грудня 2017

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ПРИЗЕРАМ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

На кафедрі лісового господарства відбулося урочисте вручення дипломів переможцям та призерам І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».

Дипломом І ступеня була нагороджена Анастасія Сухецька (група 11 м-сп). Дипломи ІІ ступеня отримали Дмитро Біжан (група 11 м-лг) та Олександр Поліщук (група 21-сп). Дипломи ІІІ ступеня отримали Данило Музика (група 31-сп) та Руслана Меркун (група 11 м-лг).

З перемогою у непростих змаганнях студентів привітав декан факультету лісового і садово-паркового господарства Валентин Поліщук, побажавши їм нових звершень у навчанні та науковій роботі. Він підкреслив, що проведення таких заходів, як студентська олімпіада, направлене на підтримку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів.