Остання редакція: 27 листопада 2017

Вітаємо з перемогою!

23 листопада в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов перший відкритий Кубок з боксу.

За інформацією прес-служби УДПУ організаторами змагань виступили: федерація боксу міста Умань, боксерський клуб «Ринг», факультет фізичного виховання та спортивний клуб УДПУ. У змаганнях брали участь 32 спортсмени. Серед них були представники УДПУ, Уманського національного університету садівництва, Агротехнічного коледжу УНУС, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, а також боксерських клубів «Ринг» і «Вега», міст Маньківка, Жашків, Ватутіно, Звенигородка, Черкаси та Кропивницький.

У серії боксерських поєдинків у ваговій категорії 69 кг перемогу в двобої одержав студент факультету лісового і садово-паркового господарства УНУС -  Смілянець Назар.

Вітаємо Назара з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Деканат лісового і садово-паркового господарства