Остання редакція: 26 квітня 2018

Вітаємо команду факультету "МАЯМІ" з зайнятим третім місцем Кубку Ректора КВН 2018

25 квітня в Уманському національному університеті садівництва відбувся фінал Кубку Ректора КВН 2018. Півфіналісти змагались у 4 конкурсах, серед яких: візитка, розминка з залом, імпровіз та відеоконкурс. Яскраво  та оригінально  представила факультет лісового і садово-паркового господарства на конкурсі команда "МАЯМІ".

Учасники добре впоралися із завданнями: майстерно показали візитку й давали дотепні відповіді на розминці, відзначилася оригінальними жартами та цікавими образами. У результаті оцінювання всіх конкурсів авторитетним журі команда факультету зайняла почесне третє місце. І хоч це не перше і не друге, але все ж не забуваймо простої істини – сміх продовжує життя! Впевнені, що ми його трохи таки продовжили усім присутнім в залі. А це також багато вартує!

Щиро вітаємо команду "МАЯМІ" з гарним виступом та бажаємо їм подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення і завжди позитивного настрою!

Деканат лісового і садово-паркового господарства