Остання редакція: 22 березня 2018

Учні Потаського шкільного лісництва ДП «Уманське лісове господарство» відвідали Уманський НУС

21 березня 2018 року учні Потаського шкільного лісництва ДП «Уманське лісове господарство» із наставниками - провідним інженером лісових культур Галиною Устенко та педагогом-організатором Світланою Шкодою відвідали Уманський національний університет садівництва.

Завідувач кафедри лісового господарства Володимир Шлапак ознайомив юних гостей із освітньо-науковим процесом в університеті, перевагами навчання, проблемами розвитку лісового господарства та перспективами розвитку галуззі.

Цікавою і пізнавальною була ескурсія оранжерейно-тепличним комплексом кафедри садово-паркового господарства (який включає шість теплиць,  лимонарій, субтропічну та тропічну оранжереї) загальною площею близько 1100 м2. Діти захоплювались різноманітними цитрусовими (в колекції нараховується 34 форми та види) та інші плодовими: цифомандра - томатне дерево, гуаяви Кетлі та звичайні, маракуйя, гренадила, інжир, 7 сортів ківі, гранати звичайні і карликові, 3 види бананів і 2 сорти, хурма, пряно смакові та ефірні імбир Генрі, евкаліпт лимонний, лавр благородний, лимонна трава тощо.

Деякі рослини діти бачили вперше. Із захопленням слухали про особливості росту і розвитку кожної з них. Даний захід відкарбував у душах дітей найголовніше – любов до кожної живої рослини і природи взагалі.

Деканат факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС