Остання редакція: 24 серпня 2018

Участь Богдана Гибала у відкритті стадіону в селі Кочубіївка Уманського району

Нещодавно в селі Кочубіївка Уманського району було проведено яскраве і масштабне святкове дійство - відкриття сучасного нового стадіону. В урочистій події прийняв участь студент 41-лг групи Богдан Гибало, який продемонстрував усім присутнім гостям заходу свою міць у виконання вправ із штангою.

Фізична культура і спорт є важдивою складовою частиною виховання молоді в Уманському національному університеті садівництва, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально–вольових та інтелектуальних здібностей студентів, гармонійного формування особистості. Тому, в університеті, і безпосередньо на факультеті лісового і садово-паркового господпрства, приділяється значна увага щодо популяризації різних видів спорту серед студентів.