Остання редакція: 16 грудня 2018

СВЯТКУВАННЯ АНДРІЇВСЬКИХ ВЕЧОРНИЦЬ

Напередодні свята Андрія в читальній залі Уманського НУС відбулося дійство присвячене Андріївським вечорницям.

Рада студентського самоврядування разом з Народним самодіяльним ансамблем пісні і танцю «Хлібодари» дали змогу поринути в давнину і побачити, як колись наші пращури святкували вечорниці. Кожна деталь, кожен костюм, кожен рух навіював  ностальгічну атмосферу. Під час свята глядачі слухали пісні під баян, дивилися на танці та спостерігали декілька обрядів. Обряд ворожіння був обов’язковим для молодих, незаміжніх дівчат, так вони визначали свою долю. Обряд кусання калити був обов’язковим для молодих парубків. Під час цього обряду глядачі теж могли спробувати вкусити калиту.

Це була перша спроба студентів нашого факультету справляти таке дійство, сподіваємося, що з кожним роком воно ставатиме ще масштабніше. За допомогу в організації свята хочемо подякувати декану факультету факультету лісового і садово-паркового господарства Валентину Поліщуку, заступнику декана з виховної роботи студентів Ірині Удовенко, народному самодіяльному ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», директору бібліотеки Наталії Сомовій, працівникам читальної зали №1 та №2.

Марина Чиженко, заступник голови Ради студентського самоврядування факультету