Остання редакція: 31 жовтня 2018

Обрано лідера факультету лісового і садово-паркового господарства

30 жовтня 2018 року відбувся конкурс «Кращий студент факультету лісового і садово-паркового господарства».

Позмагатися за звання кращого студента факультету вирішили такі студенти: Курбатова Анастасія (11-зм), Конон Денис (11-лг), Мальованець Аліна (11-сп), Ничипорук Олександр (21-зм), Григорян Мкртич (21-лг), Булат Марина (21-сп).

Конкурс складався з трьох етапів.

І етап – Візитка. Завданням для кожного з конкурсантів було представити себе.

ІІ етап – Талант. Студенти показали свої таланти та хоббі.

ІІІ етап – Питання від журі. Цей етап перевірив ерудицію наших учасників та почуття гумору.

Ведучою заходу була Іщук Неля, яка стала прикрасою маленького свята.

Всі етапи конкурсу оцінювало неупереджене та демократичне журі – декан факультету Валентин Поліщук, заступники декана: Ірина Козаченко, Ірина Іващенко, Ірина Удовенко та голова Ради студентського самоврядування Аня Крайнова.

Переможцем та найкращим студентом факультету стала Булат Марина, яка представлятиме факультет у конкурсі «Кращий студент Уманського НУС».

А всім іншим учасникам побажаємо подальших перемог та ще вищих сходинок!