Остання редакція: 16 листопада 2017

Захист дипломних робіт спеціалістів заочної форми навчання зі спеціальністі 205 "Лісове господарство"

15-16 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва на кафедрі лісового господарства відбувся захист дипломних робіт студентів 71 с-з-лг групи заочної форми навчання зі спеціальності 205 «Лісове господарство» ОКР «Спеціаліст».

Головою екзаменаційної комісії був призначений професор кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Василь Мазепа. Члени екзаменаційної комісії: декан факультету лісового і садово-паркового господарства Валентин Поліщук, завідувач кафедри лісового господарства Володимир Шлапак, заступник декана факультету з заочної форми навчання Ірина Козаченко. Секретар: доцент кафедри лісового господарства Галина Іщук.

Екзаменаційною комісією було заслухано доповіді 24 здобувачів повної вищої освіти. Студенти-випускники представили на публічний захист результати проведених наукових досліджень, продемонстрували набуті теоретичні знання та вміння використовувати їх у практичній діяльності при розв’язанні конкретних фахових завдань.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та подальших успіхів!

Деканат лісового і садово-паркового господарства