Остання редакція: 20 листопада 2017

День відкритих дверей

17 листопада 2017 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся День відкритих дверей. Для співробітників університету це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю України.  Відчиняючи двері в цей день, ми надаємо можливість майбутнім абітурієнтам зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини!

У рамках заходу майбутні абітурієнти мали можливість:

• побачити інтерактивні презентації факультетів;
  • особисто поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом університету та студентами, розпитати їх про особливості навчального процесу;
  • відвідати екскурсію університетом та на власні очі побачити навчальні аудиторії і науково-дослідні лабораторії, наукову бібліотеку, дослідні ділянки, теплично-оранжерейний комплекс, гуртожитки;
  • остаточно визначитися з вибором майбутньої професії;
  • отримати індивідуальні консультації з правил прийому і пільгового вступу, дізнатися про новації вступної кампанії;
  • записатися на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання;
  • отримати детальну інформацію про міжнародні освітні програми і проекти;
  • поцікавитися перспективами працевлаштування після здобутої в університеті вищої освіти;
  • отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання.

Радо зустріли майбутніх абітурієнтів на факультеті лісового і садово-паркового господарства. Викладачі кафедр ознайомили їх із спеціальностями на факультеті, про навчання та дозвілля  в університеті, запросили вступати до нашого ВНЗ, який лідирує в рейтингу вищих аграрних навчальних закладів і дає можливість стати висококваліфікованим фахівцем.

День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів став чудовою нагодою визначитися із майбутньою професією!